22 травня о 9.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування. 22 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання Конкурсної ради з проведення 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 22 травня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаціного простору. 22 травня о 14.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

  • Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

    Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів. Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі район ....

  • На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі JoUrney

    На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» – JoUrney (Joint Organization to Unite Rural Netvorks of Entrepreneurial Youth), який фінансується програмою європейського Союзу ERASMUS+. 4 березн ....

До Вінниці приїхали екологи на першу міжнародну екологічну конференцію Роздрукувати

Перша науково-практична конференція «Vin Smart Eco» розпочала свою триденну роботу 16 травня у Вінниці. До обласного центру з’їхались фахівці та науковці екологічного напряму з Литви, Польщі, Грузії, Білорусі. Метою заходу є зустріч спеціалістів з питань екології, охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку, пошук спільних науково-методичних та практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України, обміну ідеями і досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти і практики. Одним з напрямів є заохочення  талановитої студентської молоді та аспірантів до наукового пошуку в екологічних та природоохоронних дослідженнях.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк звернувся із вітальним словом до учасників конференції.   

– Усім нам небайдужа ситуація екосистеми  нашої планети, – сказав Михайло Володимирович. – У моїх повноваженнях як заступника голови облради саме екологічні питання. Обласна Рада підтримує і впроваджує процеси, пов’язані із захисту екології в області. Наприклад, минулого року ми виділили близько 3 млн грн на земснаряд для очистки річки Південний Буг, а цього року близько 5 млн грн ще на один земснаряд, який має вдвічі більшу потужність. Це першочергові етапи задля очистки річки Південний Буг. Турбує інформація, що надходить із європейських країн щодо викиду вуглекислого газу в атмосферу. Це досить серйозна загроза для виживання майбутнього покоління. Прикладом, через сміття на сушу викидаються кити, а в їхніх шлунках тони пластику. Необхідно консолідувати усі зусилля науки, освіти, ЗМІ, громадських організацій, щоб посилити відповідальність нас, як жителів планети.

Усі учасники конференції – а це 37 навчальних закладів, громадських організацій, наукових інституцій, екологічних ліг – протягом трьох днів працюватимуть у семи секціях, де розглянуть питання сталого розвитку, впровадження екологічних інновацій, перспективи транскордонної співпраці у вирішенні екопроблем, говоритимуть про збереження біоландшафтного різноманіття, заповідну справу, збалансоване природокористування, порушать питання моделювання і прогнозування стану довкілля, про переробку та утилізацію відходів водоочищення та екологічно безпечний транспорт.

У програмі першої еко-конференції учасниками заплановане відвідування ТОВ «Limited Liability Company Kness Estate» з виготовлення сонячних панелей, яке знаходиться у Вінниці. Побувають у Хмільницькому лісовому господарстві для ознайомлення із найбільшою популяцією зубрів на території України та Сандрацькому заказнику, що в селі Широка Гребля.

Повернутись Створено: 16 травня 2019 року, 14:38 Переглядів: 193

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація