21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До Вінниці з’їхались офтальмологи зі всієї України Роздрукувати

Протягом двох днів, 12-13 вересня, у Вінниці проходить Всеукраїнська науково-практична конференція офтальмологів. Присвячена вона 80-річчю заснування Товариства офтальмологів України.

У конференції беруть участь більше ніж 400 фахівців офтальмології та суміжних спеціальностей з усіх областей України. Доповідати також будуть відомі вчені з Австрії, Угорщини та Іспанії. Близько 50 українських та зарубіжних фахівців представлять свої інноваційні рішення, винаходи, вдосконалення в галузі офтальмології.

На відкриття запрошено голову обласної Ради Анатолія Олійника та голову постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, заступника головного лікаря з організації хірургічної допомоги Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова Ярослава Хребтія.

– Велика честь для усіх офтальмологів Вінницької області вітати почесну гостю директора Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. Філатова  члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, академіка Наталію Володимирівну Пасєчникову, – зазначив у вітальному виступі Анатолій Олійник. – Відомо, що Інститут  очних хвороб і тканинної терапії ім. В. Філатова є головною кузнею кадрів для всієї України. Зокрема, у Вінницькій області усі лікарі-офтальмологи навчались своєї професії в цьому Інституті. І саме випускники Інституту Філатова принесли у вітчизняну офтальмологію багато нових досягнень. Бажаю усім офтальмологам плідної роботи на конференції, а вашим пацієнтам побажаю словами академіка Філатова – «Нехай кожна людина бачить сонце».

Відділенню мікрохірургії ока Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова цього року виповнилося 100 років. Щороку на базі цього відділення проводять близько трьох тисяч операцій на очах та понад п’ять тисяч вінничан з усієї області лікуються та проходять оздоровлення.

Для функціонування відділення мікрохірургії ока обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова в 2017 році профінансовано 4803 тис.грн, у 2018 році – 3252,2 тис.грн.

– Різні види операцій на оці у Вінницькій області вперше проводились саме на базі відділення мікрохірургії ока нашої лікарні, – зауважив депутат обласної Ради, заступника головного лікаря з організації хірургічної допомоги Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова Ярослав Хребтій. – Нині використовуються у відділенні найсучасніші методи діагностики, проводяться сучасні оперативні втручання завдяки новітньому обладнанню та лікарям-кандидатам медичних наук. Малоінвазивна хірургія глаукоми на Вінниччині виконується лише у стінах лікарні ім. М. Пирогова. Цей метод мінімізує область втручання в організм, він малотравматичний та після нього швидко проходить етап реабілітації пацієнта.

В рамках конференції відбудуться також «Філатовські Школи». Слухачі ознайомляться із сучасними підходами нейрохірургів, щелепно-лицьових хірургів та офтальмологів, які спеціалізуються на реконструктивних операціях.

Для учасників конференції організована виставка медичного обладнання та наукової літератури. На виставковому майданчику вітчизняні та зарубіжні компанії представили як фармацевтичну продукцію, так і спеціалізоване медичне обладнання й вироби медичного призначення.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2018 року, 12:32 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація