Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

До звіту голови Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Обласна Рада є авторитетною і дієвою»

23 листопада депутати обласної Ради на спільному засіданні постійних комісій обговорили звіт голови про діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року. Сергій Татусяк коротко поінформував колег про 14 напрямів роботи обласної Ради та її керівництва. Повний звіт голова складатиме на пленарному засіданні чергової сесії облради у грудні.

Сергій Татусяк зауважив, що звіт про роботу обласної Ради – це відображення того, як депутати протягом року відстоювали інтереси виборців і територіальних громад краю.
– Цей звіт – це ще один екзамен на зрілість. Для всіх депутатів і, в першу чергу, для мене, – наголосив С.Татусяк.
Очільник депутатського корпусу зазначив, що за рік обласна Рада показала себе професійно та ефективно.

 


– У багатьох регіонах наші ініціативи, особливо щодо міжнародної діяльності, реформування місцевого самоврядування, є зразковими. А у Києві на всіх владних щаблях Вінницька облрада є авторитетною і дієвою, особливо щодо законотворчої діяльності, – зауважив Сергій Пилипович.
Також у своєму виступі С.Татусяк подякував головам комісій за плідну роботу протягом звітного періоду, але наголосив, що наступного року можливе переформатування комісій і зменшення їхньої кількості з 21-ї до 18-ти.
Окремо Сергій Пилипович відзначив роботу голів районних рад, сільських, селищних і міських голів:
– Голови місцевих рад – це потужна команда. З ними вдається вирішувати найскладніші питання оперативно і конструктивно. А головне – вони не бояться відстоювати свою точку зору, – оцінив голова ОР.
Серед завдань, які обласна Рада ставить на перспективу, С.Татусяк назвав активізацію міжнародної діяльності, створення стратегії розвитку області до 2020 року та посилення роботи територіальних громад з грантовими програмами.

 


 

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація