29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

До звіту голови Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Обласна Рада є авторитетною і дієвою»

23 листопада депутати обласної Ради на спільному засіданні постійних комісій обговорили звіт голови про діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року. Сергій Татусяк коротко поінформував колег про 14 напрямів роботи обласної Ради та її керівництва. Повний звіт голова складатиме на пленарному засіданні чергової сесії облради у грудні.

Сергій Татусяк зауважив, що звіт про роботу обласної Ради – це відображення того, як депутати протягом року відстоювали інтереси виборців і територіальних громад краю.
– Цей звіт – це ще один екзамен на зрілість. Для всіх депутатів і, в першу чергу, для мене, – наголосив С.Татусяк.
Очільник депутатського корпусу зазначив, що за рік обласна Рада показала себе професійно та ефективно.

 


– У багатьох регіонах наші ініціативи, особливо щодо міжнародної діяльності, реформування місцевого самоврядування, є зразковими. А у Києві на всіх владних щаблях Вінницька облрада є авторитетною і дієвою, особливо щодо законотворчої діяльності, – зауважив Сергій Пилипович.
Також у своєму виступі С.Татусяк подякував головам комісій за плідну роботу протягом звітного періоду, але наголосив, що наступного року можливе переформатування комісій і зменшення їхньої кількості з 21-ї до 18-ти.
Окремо Сергій Пилипович відзначив роботу голів районних рад, сільських, селищних і міських голів:
– Голови місцевих рад – це потужна команда. З ними вдається вирішувати найскладніші питання оперативно і конструктивно. А головне – вони не бояться відстоювати свою точку зору, – оцінив голова ОР.
Серед завдань, які обласна Рада ставить на перспективу, С.Татусяк назвав активізацію міжнародної діяльності, створення стратегії розвитку області до 2020 року та посилення роботи територіальних громад з грантовими програмами.

 


 

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація