Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

До звіту голови Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Обласна Рада є авторитетною і дієвою»

23 листопада депутати обласної Ради на спільному засіданні постійних комісій обговорили звіт голови про діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року. Сергій Татусяк коротко поінформував колег про 14 напрямів роботи обласної Ради та її керівництва. Повний звіт голова складатиме на пленарному засіданні чергової сесії облради у грудні.

Сергій Татусяк зауважив, що звіт про роботу обласної Ради – це відображення того, як депутати протягом року відстоювали інтереси виборців і територіальних громад краю.
– Цей звіт – це ще один екзамен на зрілість. Для всіх депутатів і, в першу чергу, для мене, – наголосив С.Татусяк.
Очільник депутатського корпусу зазначив, що за рік обласна Рада показала себе професійно та ефективно.

 


– У багатьох регіонах наші ініціативи, особливо щодо міжнародної діяльності, реформування місцевого самоврядування, є зразковими. А у Києві на всіх владних щаблях Вінницька облрада є авторитетною і дієвою, особливо щодо законотворчої діяльності, – зауважив Сергій Пилипович.
Також у своєму виступі С.Татусяк подякував головам комісій за плідну роботу протягом звітного періоду, але наголосив, що наступного року можливе переформатування комісій і зменшення їхньої кількості з 21-ї до 18-ти.
Окремо Сергій Пилипович відзначив роботу голів районних рад, сільських, селищних і міських голів:
– Голови місцевих рад – це потужна команда. З ними вдається вирішувати найскладніші питання оперативно і конструктивно. А головне – вони не бояться відстоювати свою точку зору, – оцінив голова ОР.
Серед завдань, які обласна Рада ставить на перспективу, С.Татусяк назвав активізацію міжнародної діяльності, створення стратегії розвитку області до 2020 року та посилення роботи територіальних громад з грантовими програмами.

 


 

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація