Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

До звіту голови Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Обласна Рада є авторитетною і дієвою»

23 листопада депутати обласної Ради на спільному засіданні постійних комісій обговорили звіт голови про діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року. Сергій Татусяк коротко поінформував колег про 14 напрямів роботи обласної Ради та її керівництва. Повний звіт голова складатиме на пленарному засіданні чергової сесії облради у грудні.

Сергій Татусяк зауважив, що звіт про роботу обласної Ради – це відображення того, як депутати протягом року відстоювали інтереси виборців і територіальних громад краю.
– Цей звіт – це ще один екзамен на зрілість. Для всіх депутатів і, в першу чергу, для мене, – наголосив С.Татусяк.
Очільник депутатського корпусу зазначив, що за рік обласна Рада показала себе професійно та ефективно.

 


– У багатьох регіонах наші ініціативи, особливо щодо міжнародної діяльності, реформування місцевого самоврядування, є зразковими. А у Києві на всіх владних щаблях Вінницька облрада є авторитетною і дієвою, особливо щодо законотворчої діяльності, – зауважив Сергій Пилипович.
Також у своєму виступі С.Татусяк подякував головам комісій за плідну роботу протягом звітного періоду, але наголосив, що наступного року можливе переформатування комісій і зменшення їхньої кількості з 21-ї до 18-ти.
Окремо Сергій Пилипович відзначив роботу голів районних рад, сільських, селищних і міських голів:
– Голови місцевих рад – це потужна команда. З ними вдається вирішувати найскладніші питання оперативно і конструктивно. А головне – вони не бояться відстоювати свою точку зору, – оцінив голова ОР.
Серед завдань, які обласна Рада ставить на перспективу, С.Татусяк назвав активізацію міжнародної діяльності, створення стратегії розвитку області до 2020 року та посилення роботи територіальних громад з грантовими програмами.

 


 

Повернутись Створено: 23 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація