4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Доброчинство Роздрукувати

«Руками створена краса»
- під такою назвою 27 листопада у виставковій залі торгово-промислової палати відбулось відкриття виставки-ярмарку авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями. У відкритті заходу взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Виставку-ярмарку авторських робіт вже не вперше організовують Центр реабілітації та Громадська організація «Гармонія» спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У виставці також взяли участь представники Центру реабілітації «Промінь», ГО «Відкриті серця», ГО «Паросток», районні центри реабілітації та будинки-інтернати.
Передаючи вітання від голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, Юрій Медведєв подякував організаторам за цікаву змістовну програму і побажав натхнення та творчих успіхів всім учасникам заходу.
- Немає людей з обмеженими можливостями. Є талановиті, надзвичайні люди з міцним духом та з великою силою волі. І саме такі самобутні таланти покликані творити дива, - наголосив заступник голови обласної Ради.
У програмі виставки-ярмарку для всіх бажаючих були представлені майстер-класи для дітей, виступи вокалістів та музикантів з ОФМ, фестиваль родинної творчості. Присутні також мали можливість насолодитися роботою майстрів, що працюють у напрямку створення аксесуарів, біжутерії, іграшок, предметів декору.
Відвідувачі ярмарки зможуть особисто познайомитися з майстрами та їхніми унікальними виробами, придбати найрізноманітніші подарунки та зробити індивідуальні замовлення на ексклюзивні речі, плетені гачком та спицями, прикраси з бісеру, макраме, декупажу та ін.
Виставка-ярмарок працюватиме з 27 по 29 листопада.

Повернутись Створено: 27 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація