Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Доброчинство Роздрукувати

«Руками створена краса»
- під такою назвою 27 листопада у виставковій залі торгово-промислової палати відбулось відкриття виставки-ярмарку авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями. У відкритті заходу взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Виставку-ярмарку авторських робіт вже не вперше організовують Центр реабілітації та Громадська організація «Гармонія» спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У виставці також взяли участь представники Центру реабілітації «Промінь», ГО «Відкриті серця», ГО «Паросток», районні центри реабілітації та будинки-інтернати.
Передаючи вітання від голови обласної Ради та всього депутатського корпусу, Юрій Медведєв подякував організаторам за цікаву змістовну програму і побажав натхнення та творчих успіхів всім учасникам заходу.
- Немає людей з обмеженими можливостями. Є талановиті, надзвичайні люди з міцним духом та з великою силою волі. І саме такі самобутні таланти покликані творити дива, - наголосив заступник голови обласної Ради.
У програмі виставки-ярмарку для всіх бажаючих були представлені майстер-класи для дітей, виступи вокалістів та музикантів з ОФМ, фестиваль родинної творчості. Присутні також мали можливість насолодитися роботою майстрів, що працюють у напрямку створення аксесуарів, біжутерії, іграшок, предметів декору.
Відвідувачі ярмарки зможуть особисто познайомитися з майстрами та їхніми унікальними виробами, придбати найрізноманітніші подарунки та зробити індивідуальні замовлення на ексклюзивні речі, плетені гачком та спицями, прикраси з бісеру, макраме, декупажу та ін.
Виставка-ярмарок працюватиме з 27 по 29 листопада.

Повернутись Створено: 27 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація