Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Добросусідство Роздрукувати

Вінниччина і Свердловська область заявили про намір співпрацювати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області Російської Федерації з питань аграрної політики, природокористування й охорони довкілля Ілля Гаффнер підписали протокол намірів щодо співпраці регіонів.

Підписання відбулася 28 лютого під час круглого столу на тему «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції». Зустріч очільників регіонів та документальне закріплення домовленостей було приурочене 80-й річниці Вінницької області.
Як зазначено у протоколі намірів, сторони зацікавлені у встановлені прямих ділових контактів, розвитку культурного та гуманітарного співробітництва, загального діалогу між регіонами.
Крім того, як повідомив Сергій Татусяк, партнери мають намір обмінюватися досвідом з питань інвестиційного та інноваційного розвитку, соціального захисту населення, підтримки малого і середнього підприємництва, охорони довкілля та енергозбереження.
– Співпрацю із Свердловською областю ми будемо будувати за тими ж принципами, що й з нашими польськими партнерами – контакти безпосередньо між територіальними громадами, між людьми. Коли буде співпраця між громадами, легше буде працювати між собою урядам наших держав, президентам, – зауважив С.Татусяк.
Ілля Гаффнер наголосив, що Свердловська область ефективно займається тваринництвом і птахівництвом, відтак росіян цікавить розвиток цієї ж галузі на Вінниччині. Крім того, свердловці запросили вінничан відвідати їхній регіон у другій половині цього року.

Повернутись Створено: 28 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація