4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Добросусідство Роздрукувати

Представники обласної Ради взяли участь у міжнародній тристоронній конференції

28 березня перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський та начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко перебували у м.Сороки Республіки Молдова. Представники облради взяли участь у Конференції в рамках проекту «Вдосконалений менеджмент і адміністративна ефективність», який фінансується Євросоюзом через Програму «Румунія-Україна-Республіка Молдова».

Даний захід був присвячений закриттю проекту. Як зазначив Ігор Кревський, головною метою конференції, як і проекту в цілому, було покращення адміністративного потенціалу місцевих органів влади.
Крім того, під час візиту І.Кревський та В.Мережко провели зустріч із головою Сорокського району, віце-головою Єврорегіону «Дністер» Віктором Сеу, Головою асоціації органів місцевого самоврядування Сорокського району та керівниками громадських організацій. Молдавська сторона презентувала власний досвід в сфері залучення коштів фондів Євросоюзу.
Одним із показових проектів, реалізованих таким способом, став центр соціальної допомоги у селі Бадічени Сорокського району.

Повернутись Створено: 29 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація