Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Добросусідство Роздрукувати

Шаргородщина і Шолданешти налагоджують співпрацю

Шаргородський район Вінницької області й Шолданешський район Республіки Молдова у травні підписали угоду про співпрацю. А вже у липні закріпили дружбу участю у фестивалі народних звичаїв і традицій «La umbra stejarului» («В тіні дуба»), який відбувся в селі Кобиля Шолданешського району.
Свою назву фестиваль здобув завдяки живому пам’ятнику природи – 700-річному дубові і став візитівкою району. Кожні два роки в липні тут організовують грандіозний захід, на який традиційно з’їжджаються художні колективи з усієї Молдови та країн Європи.

Нинішнього року, отримавши запрошення від голови Шолданешського району Олександру Реліцкі, вінничани також взяли участь у цьому чудовому дійстві.
Офіційну делегацію Вінниччини очолював заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк. Від імені голови обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка він подякував всім учасникам фестивалю, організаторам та керівництву району за гостинний прийом і побажав всім міцних добросусідських відносин та успіхів в подальшій співпраці .
Гучними оплесками глядачі зустрічали українських учасників фестивалю – Тетяну Янчурську, начальника відділу культури і туризму Шаргородської райдержадміністрації, та Оксану Волянську, методиста районного будинку культури, які захопили публіку мелодійним виконанням українських пісень.
Загалом у фестивалі взяли участь близько 20-ти колективів України, Молдови та Румунії.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація