Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Добросусідство Роздрукувати

Шаргородщина і Шолданешти налагоджують співпрацю

Шаргородський район Вінницької області й Шолданешський район Республіки Молдова у травні підписали угоду про співпрацю. А вже у липні закріпили дружбу участю у фестивалі народних звичаїв і традицій «La umbra stejarului» («В тіні дуба»), який відбувся в селі Кобиля Шолданешського району.
Свою назву фестиваль здобув завдяки живому пам’ятнику природи – 700-річному дубові і став візитівкою району. Кожні два роки в липні тут організовують грандіозний захід, на який традиційно з’їжджаються художні колективи з усієї Молдови та країн Європи.

Нинішнього року, отримавши запрошення від голови Шолданешського району Олександру Реліцкі, вінничани також взяли участь у цьому чудовому дійстві.
Офіційну делегацію Вінниччини очолював заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк. Від імені голови обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка він подякував всім учасникам фестивалю, організаторам та керівництву району за гостинний прийом і побажав всім міцних добросусідських відносин та успіхів в подальшій співпраці .
Гучними оплесками глядачі зустрічали українських учасників фестивалю – Тетяну Янчурську, начальника відділу культури і туризму Шаргородської райдержадміністрації, та Оксану Волянську, методиста районного будинку культури, які захопили публіку мелодійним виконанням українських пісень.
Загалом у фестивалі взяли участь близько 20-ти колективів України, Молдови та Румунії.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація