29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Добросусідство Роздрукувати

Шаргородщина і Шолданешти налагоджують співпрацю

Шаргородський район Вінницької області й Шолданешський район Республіки Молдова у травні підписали угоду про співпрацю. А вже у липні закріпили дружбу участю у фестивалі народних звичаїв і традицій «La umbra stejarului» («В тіні дуба»), який відбувся в селі Кобиля Шолданешського району.
Свою назву фестиваль здобув завдяки живому пам’ятнику природи – 700-річному дубові і став візитівкою району. Кожні два роки в липні тут організовують грандіозний захід, на який традиційно з’їжджаються художні колективи з усієї Молдови та країн Європи.

Нинішнього року, отримавши запрошення від голови Шолданешського району Олександру Реліцкі, вінничани також взяли участь у цьому чудовому дійстві.
Офіційну делегацію Вінниччини очолював заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк. Від імені голови обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка він подякував всім учасникам фестивалю, організаторам та керівництву району за гостинний прийом і побажав всім міцних добросусідських відносин та успіхів в подальшій співпраці .
Гучними оплесками глядачі зустрічали українських учасників фестивалю – Тетяну Янчурську, начальника відділу культури і туризму Шаргородської райдержадміністрації, та Оксану Волянську, методиста районного будинку культури, які захопили публіку мелодійним виконанням українських пісень.
Загалом у фестивалі взяли участь близько 20-ти колективів України, Молдови та Румунії.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація