Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Добросусідство Роздрукувати

Шаргородщина і Шолданешти налагоджують співпрацю

Шаргородський район Вінницької області й Шолданешський район Республіки Молдова у травні підписали угоду про співпрацю. А вже у липні закріпили дружбу участю у фестивалі народних звичаїв і традицій «La umbra stejarului» («В тіні дуба»), який відбувся в селі Кобиля Шолданешського району.
Свою назву фестиваль здобув завдяки живому пам’ятнику природи – 700-річному дубові і став візитівкою району. Кожні два роки в липні тут організовують грандіозний захід, на який традиційно з’їжджаються художні колективи з усієї Молдови та країн Європи.

Нинішнього року, отримавши запрошення від голови Шолданешського району Олександру Реліцкі, вінничани також взяли участь у цьому чудовому дійстві.
Офіційну делегацію Вінниччини очолював заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Василь Сосюк. Від імені голови обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка він подякував всім учасникам фестивалю, організаторам та керівництву району за гостинний прийом і побажав всім міцних добросусідських відносин та успіхів в подальшій співпраці .
Гучними оплесками глядачі зустрічали українських учасників фестивалю – Тетяну Янчурську, начальника відділу культури і туризму Шаргородської райдержадміністрації, та Оксану Волянську, методиста районного будинку культури, які захопили публіку мелодійним виконанням українських пісень.
Загалом у фестивалі взяли участь близько 20-ти колективів України, Молдови та Румунії.

 

Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація