Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Добросусідство Роздрукувати

Молдовські діти привітали Сергія Татусяка картиною

Для відзначення 21-ї річниці незалежності України 21 серпня до Вінниці прибула делегація Республіки Молдова. Одинадцять гостей представляють 4 райони сусідньої республіки: Сорока, Окниця, Флорешти та Дондушень. Очолює делегацію голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу. У ході зустрічі з головою обласної Ради, головою Ради Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком відбувся обмін привітаннями з нагоди свята та обговорення співпраці прикордонних районів двох держав.

Сергій Татусяк зауважив, що Єврорегіон «Дністер» функціонує лише півроку, однак набув широкого резонансу як в Україні й Молдові, так у Європі.
– На Вінниччині ми відчули, як оживилися люди, як запрацювали нові контакти… І це тільки початок великого шляху, – зазначив С.Татусяк.
Голова подякував партнерам за відпочинок та оздоровлення 70 дітей з області у Молдові. Віктор Сеу і його колеги навзаєм відзначили гарний прийом вінницької сторони молдовських школярів цього літа. На підтвердження свого задоволення від перебування у Ямпільському районі підлітки із району Дондушень виготовили в подарунок Сергієві Татусякові картину.
Щодо співпраці в рамках Єврорегіону «Дністер», то сторони обговорили майбутню презентацію єврорегіону у Брюсселі, проект з будівництва мосту «Сороки-Ямпіль» та німецький проект з утилізації хімічних відходів на території Вінницької області та Молдови.
Також гості запросили С.Татусяка та делегацію з Вінниччини на святкування незалежності Молдови 26-27 серпня, в рамках якого відбудеться українсько-молдовський футбольний турнір.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація