Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Добросусідство Роздрукувати

Молдовські діти привітали Сергія Татусяка картиною

Для відзначення 21-ї річниці незалежності України 21 серпня до Вінниці прибула делегація Республіки Молдова. Одинадцять гостей представляють 4 райони сусідньої республіки: Сорока, Окниця, Флорешти та Дондушень. Очолює делегацію голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу. У ході зустрічі з головою обласної Ради, головою Ради Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком відбувся обмін привітаннями з нагоди свята та обговорення співпраці прикордонних районів двох держав.

Сергій Татусяк зауважив, що Єврорегіон «Дністер» функціонує лише півроку, однак набув широкого резонансу як в Україні й Молдові, так у Європі.
– На Вінниччині ми відчули, як оживилися люди, як запрацювали нові контакти… І це тільки початок великого шляху, – зазначив С.Татусяк.
Голова подякував партнерам за відпочинок та оздоровлення 70 дітей з області у Молдові. Віктор Сеу і його колеги навзаєм відзначили гарний прийом вінницької сторони молдовських школярів цього літа. На підтвердження свого задоволення від перебування у Ямпільському районі підлітки із району Дондушень виготовили в подарунок Сергієві Татусякові картину.
Щодо співпраці в рамках Єврорегіону «Дністер», то сторони обговорили майбутню презентацію єврорегіону у Брюсселі, проект з будівництва мосту «Сороки-Ямпіль» та німецький проект з утилізації хімічних відходів на території Вінницької області та Молдови.
Також гості запросили С.Татусяка та делегацію з Вінниччини на святкування незалежності Молдови 26-27 серпня, в рамках якого відбудеться українсько-молдовський футбольний турнір.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація