4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Добросусідство Роздрукувати

Молдовські діти привітали Сергія Татусяка картиною

Для відзначення 21-ї річниці незалежності України 21 серпня до Вінниці прибула делегація Республіки Молдова. Одинадцять гостей представляють 4 райони сусідньої республіки: Сорока, Окниця, Флорешти та Дондушень. Очолює делегацію голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу. У ході зустрічі з головою обласної Ради, головою Ради Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком відбувся обмін привітаннями з нагоди свята та обговорення співпраці прикордонних районів двох держав.

Сергій Татусяк зауважив, що Єврорегіон «Дністер» функціонує лише півроку, однак набув широкого резонансу як в Україні й Молдові, так у Європі.
– На Вінниччині ми відчули, як оживилися люди, як запрацювали нові контакти… І це тільки початок великого шляху, – зазначив С.Татусяк.
Голова подякував партнерам за відпочинок та оздоровлення 70 дітей з області у Молдові. Віктор Сеу і його колеги навзаєм відзначили гарний прийом вінницької сторони молдовських школярів цього літа. На підтвердження свого задоволення від перебування у Ямпільському районі підлітки із району Дондушень виготовили в подарунок Сергієві Татусякові картину.
Щодо співпраці в рамках Єврорегіону «Дністер», то сторони обговорили майбутню презентацію єврорегіону у Брюсселі, проект з будівництва мосту «Сороки-Ямпіль» та німецький проект з утилізації хімічних відходів на території Вінницької області та Молдови.
Також гості запросили С.Татусяка та делегацію з Вінниччини на святкування незалежності Молдови 26-27 серпня, в рамках якого відбудеться українсько-молдовський футбольний турнір.


Повернутись Створено: 21 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація