Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Добросусідство Роздрукувати

Вінничани привітали з Днем міста сусідів з Рибниці

21 листопада делегація Вінницької області на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським взяла участь в офіційних заходах з нагоди 384-ї річниці з Дня створення міста Рибниця Придністровського регіону.
На урочистості до Рибниці, окрім вінничан, завітали гості з міста Гола Пристань Херсонської області (Україна), міста Дімітров Московської області (Росія), представники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів, депутати та голови райдержадміністрацій Придністров’я.

На урочистих зборах Ігор Кревський поздоровив жителів Рибниці з річницею і зачитав вітальний адрес від імені голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та всього депутатського корпусу області.
- Ми, вінничани, ваші сусіди, щиро раді від того, що маємо ділові, громадські і культурні відносини з жителями міста Рибниця. Вони демонструють, що розвитку дружніх контактів не заважають ні кордони, ні політика, ні різні мови. Ми також надіємось, що наша співпраця в перспективі набуде нового змісту в рамках Єврорегіону «Дністер», - наголосив І. Кревський.
Він побажав усім жителям міста успіхів, мирного неба, процвітання, реалізації всіх перспективних планів.
В рамках візиту учасники вінницької делегації запропонували керівництву Рибницької райдержадміністрацій співпрацю з Хмільницьким районом нашої області, а також вирішили питання щодо відновлення співпраці між Піщанським районом Вінниччини та Кам’янським районом Придністров’я.
На завершення свята всім гостям була представлена цікава програма участі у різноманітних виставках та ярмарках, спортивно-розважальних змаганнях, флеш-мобі «Рибниця – краще місто на землі». Закінчилося дійство святковим концертом та народними гуляннями.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація