Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Добросусідство Роздрукувати

Вінничани привітали з Днем міста сусідів з Рибниці

21 листопада делегація Вінницької області на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським взяла участь в офіційних заходах з нагоди 384-ї річниці з Дня створення міста Рибниця Придністровського регіону.
На урочистості до Рибниці, окрім вінничан, завітали гості з міста Гола Пристань Херсонської області (Україна), міста Дімітров Московської області (Росія), представники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів, депутати та голови райдержадміністрацій Придністров’я.

На урочистих зборах Ігор Кревський поздоровив жителів Рибниці з річницею і зачитав вітальний адрес від імені голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та всього депутатського корпусу області.
- Ми, вінничани, ваші сусіди, щиро раді від того, що маємо ділові, громадські і культурні відносини з жителями міста Рибниця. Вони демонструють, що розвитку дружніх контактів не заважають ні кордони, ні політика, ні різні мови. Ми також надіємось, що наша співпраця в перспективі набуде нового змісту в рамках Єврорегіону «Дністер», - наголосив І. Кревський.
Він побажав усім жителям міста успіхів, мирного неба, процвітання, реалізації всіх перспективних планів.
В рамках візиту учасники вінницької делегації запропонували керівництву Рибницької райдержадміністрацій співпрацю з Хмільницьким районом нашої області, а також вирішили питання щодо відновлення співпраці між Піщанським районом Вінниччини та Кам’янським районом Придністров’я.
На завершення свята всім гостям була представлена цікава програма участі у різноманітних виставках та ярмарках, спортивно-розважальних змаганнях, флеш-мобі «Рибниця – краще місто на землі». Закінчилося дійство святковим концертом та народними гуляннями.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація