24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Добросусідство Роздрукувати

Вінничани привітали з Днем міста сусідів з Рибниці

21 листопада делегація Вінницької області на чолі з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським взяла участь в офіційних заходах з нагоди 384-ї річниці з Дня створення міста Рибниця Придністровського регіону.
На урочистості до Рибниці, окрім вінничан, завітали гості з міста Гола Пристань Херсонської області (Україна), міста Дімітров Московської області (Росія), представники Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів, депутати та голови райдержадміністрацій Придністров’я.

На урочистих зборах Ігор Кревський поздоровив жителів Рибниці з річницею і зачитав вітальний адрес від імені голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги та всього депутатського корпусу області.
- Ми, вінничани, ваші сусіди, щиро раді від того, що маємо ділові, громадські і культурні відносини з жителями міста Рибниця. Вони демонструють, що розвитку дружніх контактів не заважають ні кордони, ні політика, ні різні мови. Ми також надіємось, що наша співпраця в перспективі набуде нового змісту в рамках Єврорегіону «Дністер», - наголосив І. Кревський.
Він побажав усім жителям міста успіхів, мирного неба, процвітання, реалізації всіх перспективних планів.
В рамках візиту учасники вінницької делегації запропонували керівництву Рибницької райдержадміністрацій співпрацю з Хмільницьким районом нашої області, а також вирішили питання щодо відновлення співпраці між Піщанським районом Вінниччини та Кам’янським районом Придністров’я.
На завершення свята всім гостям була представлена цікава програма участі у різноманітних виставках та ярмарках, спортивно-розважальних змаганнях, флеш-мобі «Рибниця – краще місто на землі». Закінчилося дійство святковим концертом та народними гуляннями.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація