Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Додатково перерозподілили державні субвенції Роздрукувати

21 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», яке було підтримане комісією.

Загалом, розпорядження передбачає перерозподіл коштів медичної та освітньої субвенції бюджету між головними розпорядниками коштів та ряду субвенцій з місцевих бюджетів.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України до обласного бюджету зараховуються кошти стабілізаційної дотації з державного бюджету в сумі понад 8 млн грн з їх подальшим перерозподілом між містами, районами та ОТГ області.

Також в рамках  медичної субвенції до обласного бюджету зараховано понад 13 млн грн на виплату заробітної плати, заходів в сфері охорони здоров’я. 

Зазначеним розпорядженням здійснюється додаткова підтримка закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме –збільшують призначення на оплату продуктів харчування за рахунок економії коштів.

Яришівському психоневрологічному будинку-інтернату збільшують видатки для забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади психічні захворювання або інші хвороби.  Також збільшують призначення для завершення капітального ремонту банно-прального комплексу та приміщення їдальні у Брацлавському психневрологічному будинку-інтернату.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1013-р «Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2018 році» збільшується обсяг субвенцій  населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати на 205 000 тис. грн  з подальшим їх розподілом між містами та районами області.

Прийняття зазначеного розпорядження голови облдержадміністрації дозволить оперативно та в законодавчо визначені терміни внести зміни до розпису обласного бюджету на 2018 рік.

З протоколом та висновками 102-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 15:21 Переглядів: 581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація