Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Додатково перерозподілили державні субвенції Роздрукувати

21 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», яке було підтримане комісією.

Загалом, розпорядження передбачає перерозподіл коштів медичної та освітньої субвенції бюджету між головними розпорядниками коштів та ряду субвенцій з місцевих бюджетів.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України до обласного бюджету зараховуються кошти стабілізаційної дотації з державного бюджету в сумі понад 8 млн грн з їх подальшим перерозподілом між містами, районами та ОТГ області.

Також в рамках  медичної субвенції до обласного бюджету зараховано понад 13 млн грн на виплату заробітної плати, заходів в сфері охорони здоров’я. 

Зазначеним розпорядженням здійснюється додаткова підтримка закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме –збільшують призначення на оплату продуктів харчування за рахунок економії коштів.

Яришівському психоневрологічному будинку-інтернату збільшують видатки для забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади психічні захворювання або інші хвороби.  Також збільшують призначення для завершення капітального ремонту банно-прального комплексу та приміщення їдальні у Брацлавському психневрологічному будинку-інтернату.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1013-р «Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2018 році» збільшується обсяг субвенцій  населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати на 205 000 тис. грн  з подальшим їх розподілом між містами та районами області.

Прийняття зазначеного розпорядження голови облдержадміністрації дозволить оперативно та в законодавчо визначені терміни внести зміни до розпису обласного бюджету на 2018 рік.

З протоколом та висновками 102-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 15:21 Переглядів: 464

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація