Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Долина ірисів» – найприємніше досягнення Мурованокуриловеччини у 2013 році Роздрукувати

Мурованокуриловецький район був 16-м у переліку районів, які наразі звітують про свою діяльність у 2013 році. Голова райдержадміністрації Віктор Максимчак розпочав звіт із озвучення рекордного для горбистого краю (21% - горби ) врожаю зернових – 103 тисяч тонн. Далі охарактеризував здобутки у галузях соціальної сфери.

Так, протягом минулого року району вдалося відремонтувати 31 заклад первинної ланки медицини із 33 існуючих. На зміцнення їхньої матеріально-технічної бази залучили 1,9 млн. грн. Серед завдань на рік поточний – капітальне відновлення районної лікарні планового лікування.  

У закладах освіти в 2014 році увагу приділятимуть заміні вікон та іншим заходам з енергозбереження. Торік на освітянські об’єкти використали понад 2,2 млн. грн., з яких 1,2 млн. грн. – позабюджетні.

Трохи меншу суму – 1,7 млн. грн. – район вклав в об’єкти культури. Цьогоріч влада Мурованокуриловеччини планує капітальне відновлення двох будинків культури.

Загалом, на згадані галузі , а також ЖКГ, місцеві органи влади у 2013 році залучили 9,3 млн. грн., з яких 4 млн. грн. – позабюджетні.

– Але найбільш приємним досягненням Мурованокуриловецького району у 2013 році було створення ботанічного заказника «Долина ірисів», який з’явився, відповідно до рішення сесії обласної Ради, – нагадав голова райдержадміністрації Віктор Максимчак.

Він висловив впевненість, що заказник стане місцем «паломництва» туристів, а відтак сприятиме загальному розвитку району. Крім того, В.Максимчак озвучив плани місцевої влади на поточний рік.

Серед них: ввести в експлуатацію полігон твердих побутових відходів, будівництво в Мурованих Курилівцях нового ринку, здача нового 8-квартирного житлового будинку. Паралельно, як і в решті районів, тут займатимуться ремонтом доріг та будівництвом водогонів.

 

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 10:41 Переглядів: 1830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація