Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

«Долина ірисів» – найприємніше досягнення Мурованокуриловеччини у 2013 році Роздрукувати

Мурованокуриловецький район був 16-м у переліку районів, які наразі звітують про свою діяльність у 2013 році. Голова райдержадміністрації Віктор Максимчак розпочав звіт із озвучення рекордного для горбистого краю (21% - горби ) врожаю зернових – 103 тисяч тонн. Далі охарактеризував здобутки у галузях соціальної сфери.

Так, протягом минулого року району вдалося відремонтувати 31 заклад первинної ланки медицини із 33 існуючих. На зміцнення їхньої матеріально-технічної бази залучили 1,9 млн. грн. Серед завдань на рік поточний – капітальне відновлення районної лікарні планового лікування.  

У закладах освіти в 2014 році увагу приділятимуть заміні вікон та іншим заходам з енергозбереження. Торік на освітянські об’єкти використали понад 2,2 млн. грн., з яких 1,2 млн. грн. – позабюджетні.

Трохи меншу суму – 1,7 млн. грн. – район вклав в об’єкти культури. Цьогоріч влада Мурованокуриловеччини планує капітальне відновлення двох будинків культури.

Загалом, на згадані галузі , а також ЖКГ, місцеві органи влади у 2013 році залучили 9,3 млн. грн., з яких 4 млн. грн. – позабюджетні.

– Але найбільш приємним досягненням Мурованокуриловецького району у 2013 році було створення ботанічного заказника «Долина ірисів», який з’явився, відповідно до рішення сесії обласної Ради, – нагадав голова райдержадміністрації Віктор Максимчак.

Він висловив впевненість, що заказник стане місцем «паломництва» туристів, а відтак сприятиме загальному розвитку району. Крім того, В.Максимчак озвучив плани місцевої влади на поточний рік.

Серед них: ввести в експлуатацію полігон твердих побутових відходів, будівництво в Мурованих Курилівцях нового ринку, здача нового 8-квартирного житлового будинку. Паралельно, як і в решті районів, тут займатимуться ремонтом доріг та будівництвом водогонів.

 

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 10:41 Переглядів: 1973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація