Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Домовлено про співпрацю між Ліберецьким та Подільським зоопарками Роздрукувати

Офіційна делегація Вінницької області відвідала з робочим візитом Ліберецький край Чеської Республіки, який тривав з 7 по 9 грудня. До складу делегації ввійшли директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Людмила Грабович, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Олена Житанська, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець, директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

Одна частина членів делегації ознайомилася з підприємствами лісового господарства, які займаються переробкою деревини в Ліберецькому краю, а також місцевим зоопарком. Інші учасники поїздки вивчали чеський досвід організації системи охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Чехія - одна з найбільш заліснених країн Європи, ліси займають близько 38% від загальної площі. Ліберецький край заліснений на 44%.

В ході візиту представники делегації ознайомилися з двома лісопереробними підприємствами. Одне із підприємств приватної форми власності, яке переробляє до 200 м3 деревини в місяць, друге повністю автоматизоване підприємство комунальної власності переробляє до 150 м3 деревини в день. Два підприємства мають 100% безвідходне виробництво. Кора, знята з кругляка, фарбується в різні кольори та сортирується по фракціях, потім використовується для декору міста, тріску і подрібнені відходи для виготовлення паливних гранул.

Територія Чеської Республіки у співвідношенні до України в 7 разі менша, але при цьому тут функціонують 28 зоологічних парків. Зоопарк Ліберец (Liberec) є найстарішим зоопарком Чехії. Він розташований у мальовничій долині недалеко від центру міста і займає площу розміром в 13 гектарів. Частина його покрита лісом, деякі вигули знаходяться на скелястих схилах, в нижній половині ареалу тече струмок.

Зоопарк в Ліберці бере участь у чотирьох європейських племінних програмах EEP. Тут мешкає близько 1000 тварин 170-ти видів. Нараховує 23 видів тварин, занесених до Червоної книги, які знаходяться під загрозою зникнення в чеській природі.

Ліберецький зоопарк - єдиний в середній Європі, де розводять білих тигрів. Перші тигри - Колумб і Ізабелла - були привезені зі Швеції. Колекція хижих птахів - одна з кращих на старому континенті.

Цікавими для відвідування є племінна станція для хижих птахів, павільйони пінгвінів, жирафів, мавп, загони для вигулу шимпанзе. Для маленьких відвідувачів є дитячий куточок з «контактним зоопарком», де вони можуть не тільки подивитися тварин (камерунських кіз, кролів та морських свинок), але і погратися з ними.

В ході зустрічі з директором зоопарку Давідом Неєдло було домовлено про співпрацю між Ліберецьким зоопарком та Подільським зоопарком. Сторони обговорили перспективні напрями співпраці, розглянули ybpre організаційних питань, зокрема, майбутнє підписання угоди про співпрацю з Ліберецьким краєм, укладення якої дасть можливість здійснити обмін звірами та великими хижими птахами між Подільським і Ліберецьким зоопарками.

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 11:52 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація