Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Донецька залізниця протягом 2019 року відновлюватиме постраждалі внаслідок бойових дій об’єкти електропостачання Роздрукувати

Сьогодні у Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання, куди були запрошені представники органів місцевого самоврядування. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– На сьогоднішньому засіданні НКРЕ КП розглянули низку питань, серед яких видача ліцензій на право впровадження господарської діяльності з виробництва електроенергії, з постачання природного газу та електроенергії споживачам, – поінформував Ігор Хміль. – Серед питань було схвалення інвестиційної програми з розподілу електроенергії АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік та встановлення «зелених» тарифів для різних підприємств.

ПАТ «Укрзалізниця» здійснює ліцензовану діяльність із постачання електричної енергії за регульованим тарифом та передачу електричної енергії місцевим електромережам, відповідно до отриманих ліцензій, на території 24 областей України та міста Києва. У зв’язку з цим була підготовлена інвестиційна програма ПАТ «Укрзалізниця» на 2019 рік, погоджується в Міненерговугілля, Держенергонагляді та схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Інвестиційна програма ПАТ «Укрзалізниці» на 2019 рік охоплює 21 область України: Донецьку, Дніпропетровську, Харківську, Луганську, Івано- Франківську, Закарпатську, Волинську, Рівненську, Львівську, Тернопільську, Кіровоградську, Одеську, Полтавську, Житомирську, Київську, Сумську, Вінницьку, Хмельницьку, Запорізьку, Черкаську, Херсонську.

На засіданні йшлося про те, що під час формування інвестиційної програми на цей рік першочергова увага приділялась забезпеченню надійності роботи пристроїв електроенергетики та безпечного виконання робіт електротехнічного персоналу в електроустановках за рахунок використання новітніх технологій. Також, цією програмою передбачено значний обсяг робіт із модернізації підстанцій з заміною обладнання, приведення до вимог нормативних документів комерційного та технічного обліку.

Також на засіданні обговорили Інвестиційну Програму регіональної філії «Донецька залізниця». Усі заходи з реалізації Програми протягом 2019 року будуть направлені на відновлення постраждалих внаслідок бойових дій об’єктів електропостачання та забезпечення надійного та якісного електропостачання споживачів України, що знаходяться на звільнених територіях.

Зазначено було також, що при формуванні джерел фінансування інвестиційної програми ПАТ «Укрзалізниця» на 2019 рік враховано доходи від сплати за перетікання реактивної енергії за рік. Очікуються вони на рівні 147 964 тис. грн без ПДВ. Сума амортизаційних відрахувань складає 276 179 тис. грн без ПДВ. Невикористані кошти попередніх періодів – 172 309 тис. грн без ПДВ.

Під час розгляду Інвестиційної Програми ліцензіата з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» було заявлено, що 2019 року компанія планує збільшити обсяг інвестицій на 85% у порівнянні з попереднім роком.

Наступне відкрите обговорення цього проекту постанови НКРЕКП відбудеться 20 травня 2019 року о 14:30 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 214.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань, а також заявки для участі у відкритому обговоренні зазначеного проекту постанови НКРЕКП приймаються до 17 травня 2019 року включно у письмовому та/або електронному вигляді.

Повернутись Створено: 7 травня 2019 року, 17:44 Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація