Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Донецький національний університет імені Василя Стуса вітали з 80-річчям Роздрукувати

Донецький національний університет імені Василя Стуса вже третій рік провадить свою освітньо-наукову діяльність у Вінниці. Цього року університет святкує 80-річний ювілей.

Керівництво, викладачів та студентів вишу привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко. Вони вислoвили пoдяку виклaдaцькoму склaду кoлeджу зa нaпoлeгливу прaцю і пoбaжaли усiм присутнiм вiри, нaдiї тa твoрчoгo натхнення.

Урочисте зібрання розпочалося із перегляду фільму, який присвятили 80-річчю ДонНУ імені Василя Стуса. Юні барабанщики із народного ансамблю танцю «Барвінок» козацьким маршем із тризубами привітали учасників заходу.

Із нагоди 80-річного ювілею ДонНУ імені Василя Стуса голова облдержадміністрації Валерій Коровій передав вітання від Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці, міністр-радник Томаш Олейнічак, від ректора університету Романа Гринюка, отримав  атрибути про присвоєння звання Почесного доктора ДОННу імені Василя Стуса та мантію за підтримку і допомогу навчальному закладу. Вручення атрибутів відбулося в рамках виконання рішення Вченої Ради. 

Народний депутат України Сергій Кудлаєнко зачитав вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, а також вручив Почесні грамоти Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом проректору ДонНУ з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків університету,  доктору економічних наук,  професору Орєховій Тетяні Вікторівні та доктору філологічних наук, професору  Сеніку Михайлові Григоровичу.

Датою заснування ДонНУ імені Василя Стуса вважається 15 липня 1937 рік, коли Постановою Ради Народних Комісарів УРСР у місті Сталіно було створено Сталінський (згодом – Донецький) державний педагогічний інститут. 28 травня 1965 року Постановою Ради міністрів СРСР було прийнято рішення про організацію Донецького державного університету. Традиційно саме в ці травневі дні колектив вишу, його партнери та друзі відзначають День університету.

 

Повернутись Створено: 29 травня 2017 року, 12:07
Оновлено: 26 травня 2017 року, 16:00
Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація