Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Донецький національний університет ім.В.Стуса відзначив другу річницю своєї діяльності у Вінниці Роздрукувати

У Донецькому національному університеті ім. В.Стуса провели урочисті заходи з нагоди другої річниці  переїзду університету до міста Вінниці. У 2014 році через складну суспільно-політичну ситуацію на сході України і продовження збройного конфлікту, з метою збереження життя та здоров’я громадян Міністерством освіти і науки України було прийнято рішення щодо перенесення діяльності ДонНУ до м. Вінниця.

Сьогодні, 7 листопада, в урочистих заходах взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгії в Україні Люк Якобс, представники вінницької міської влади, керівники структурних органів облдержадміністрації, викладацький і професорський склад університету та студенти.

 - Два роки тому так склалося, що потрібно було протягнути руку допомоги колективу Донецького національного університету, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Всі, хто  був причетний до прийняття рішення – починаючи від адміністративної будівлі навчального закладу та інших організаційних питань - були одностайними в тому, що Вінниця допоможе. І саме консолідована позиція депутатських корпусів Вінницької обласної Ради та Вінницької міської ради дали можливість крок за кроком вирішувати ті проблеми. Ми спільно зі світовою спільнотою здатні забезпечити нормальне функціонування Донецького національного університету.

До присутніх звернувся і посол Королівства Бельгії в Україні Люк Якобс.

- Ми розуміємо, наскільки був важкий шлях становлення Донецького національного університету, тому завжди будемо вас підтримувати в усіх ваших починаннях, - зауважив  Люк Якобс. - Два роки – це річниця важких рішень. Насправді це сумна річниця, адже весь університет змушений був переїжджати. Але я бачу, що є причини для того, аби відзначити саме цю подію. Те, що ви робили протягом двох років, те, що ви робили за допомогою міжнародної підтримки та підтримки всієї країни – заслуговує поваги і показує силу вашого університету.     

Історія Донецького національного університету налічує понад 75 років. Він пройшов довгий шлях внутрішньої еволюції від невеликого педагогічного інституту до сучасного освітньо-наукового комплексу.

Сьогодні, знаходячись вже у самому «серці» України, ДонНУ успішно готує фахівців природничого, гуманітарного, економічного і юридичного профілів за 46 освітніми програмами бакалавріату і 59 спеціальностями магістратури. До структури університету входять 9 факультетів: математики та інформаційних технологій, фізико-технічний, хімічний, біологічний, філологічний, іноземних мов, історичний, економічний, юридичний, а також: кафедра педагогіки та управління освітою, кафедра філософії, дві філії у містах Костянтинівка і Маріуполь Донецької області, навчально-науковий центр міжнародної освіти, центр безперервної освіти та інші підрозділи.

У 2015 році Донецький національний університет традиційно зберіг провідні позиції в системі вищої освіти, що відображено у світових та національних рейтингах.

Так, за результатами 2015 року, ДонНУ став одним з чотирьох українських вишів, які увійшли до рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings.

За рейтингом Освіта.ua в 2015 році ДонНУ посів 1 місце серед вишів Центральної України, 7 місце серед класичних університетів України та 15 місце серед 286 вишів у консолідованому рейтингу ВНЗ України.

Сьогодні університет активно співпрацює з 33 університетами світу, є членом асоціації університетів Європи, двох міжнародних Асоціацій (Євразійської та «AIMOS»), учасником чисельних Європейських наукових і освітніх програм за лінією ТЕМРUS, Шостої та Сьомої Рамкових програм ЄС, Міжнародного фонду «Відродження», Британської Ради, організатором і учасником багатьох міжнародних науково-практичних конференцій.

У 2015 році, під час проведення щорічного саміту Wroclaw Global Forum Премією Свободи (Freedom Awards) Атлантична рада нагородила Донецький національний університет за розбудову свободи у світі. Також ДонНУ став першим і єдиним університетом України, що увійшов до Асоціації Guide (Глобальні Університети Дистанційної Освіти), заснованої з метою просування інноваційних технологій у сфері освіти.

З 2015 року на всіх факультетах ДонНУ почали діяти «освітні школи» для абітурієнтів, спрямовані на розвиток пізнавальних інтересів у виборі майбутньої професії, набуття реальних навичок роботи за фахом, допомогу у професійному самовизначенні та підготовку до вступу. Заняття проводяться на безоплатній основі у форматі інтерактивного навчання через тренінги, майстер-класи, ділові ігри та воркшопи.

Студенти ДонНУ активно залучені до управління університетом через студентське самоврядування. Вони мають можливість брати участь у культурно-мистецьких, оздоровчо-спортивних і науково-практичних заходах, міжнародних, всеукраїнських та інших конкурсах наукових робіт, олімпіадах, дебатах з різних галузей науки в Україні і за кордоном. За відмінне навчання, наукову та громадську роботу, студентів ДонНУ всіляко заохочують.

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 15:05 Переглядів: 1270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація