13 травня, у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: о 12.00 – з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів, о 14.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Допомогти громадам із водопостачанням: обласна Рада розпочала роботу над програмою «Питна вода» на 2021 - 2025 роки» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав розпорядження про створення робочої групи з напрацювання пропозицій до проєкту обласної програми «Питна вода» на 2021 - 2025 роки».  

— Останнім часом у мене багато робочих поїздок до територіальних громад. Та не було ще жодної зустрічі з людьми,  де б не говорили про проблеми з водою. Тому Вінницька обласна Рада приступає до розробки пропозицій до програми «Питна вода на 2021 - 2025 роки», -  пояснює Вячеслав Соколовий. — До 7 травня наші експерти проаналізують програму «Питна вода на 2008 - 2020 роки», визначать її сильні та слабкі сторонни,  результати її виконання. Також вони напрацюють пропозиції до нової програми на 2021 - 2025 роки.

Очолив робочу групу депутат обласної Ради 8 скликання Андрій Ковальов - голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 

Контроль за виконанням розпорядження Вячеслав Соколовий залишив за собою.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 29 квітня 2021 року, 17:06 Переглядів: 588

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація