Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Дорадництво Роздрукувати

Запрацював Студентський парламент Вінниччини 2-го скликання

22 грудня відбулася 1-ша сесія Студентського парламенту Вінниччини 2-го скликання, вибори якого тривали протягом листопада і грудня. 62 обраних депутати представляють таку ж кількість вищих навчальних закладів області І-ІV рівнів акредитації. На засіданні 1-ї сесії «парламентарі» обрали свого голову, якого буде призначено радником голови облдержадміністрації з питань студентської молоді на громадських засадах.

Цьогоріч очолювати Студпарламент молоді депутати вдруге доручили студенту Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Дмитру Слободянюку. Його заступником обрано студента Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського Євгена Власюка.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який взяв участь у засіданні дорадчого органу, привітав новообраного голову та побажав протягом каденції виправдати довіру колег. Він також привітав решту депутатів, зазначивши, що відтепер вони з ним колеги.
– Мені приємно до вас звертатися саме у такому статусі. Відтепер ви є повноправними колегами депутатів обласної Ради, з якими ви надалі працюватимете пліч-о-пліч, – зазначив Сергій Пилипович
Він додав, що так само, як і у першій каденції Студпарламенту, його депутати будуть закріпленні за постійними комісіями обласної Ради. А роботу парламенту попереднього скликання голова назвав ефективною.
– Але від вас я чекаю ще більшої віддачі, адже у вас вже є досвід роботи попередників, яким ви маєте послуговуватися і напрацьовувати власні форми і методи діяльності, – звернувся до обранців Сергій Татусяк.
Зокрема, голова закликав студентство активно долучитися до формування стратегії розвитку регіону до 2020 року.

– Кожного з вас до Студпарламенту делегував відповідний навчальний заклад. Залучайте до роботи всіх його студентів, викладачів. Разом ми матимемо кращий результат, а вуз буде гордитися вами, – зауважив С.Татусяк.
Очільник облради поділився з юними колегами своїм баченням суспільно-політичного життя в державі, наголосивши, що Вінниччина є правофланговою у багатьох його аспектах.
– Ми реалізовуємо реформу охорони здоров’я, готуємося стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування. Ми доносимо свої пропозиції до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів і до нас прислухаються, – поінформував Сергій Пилипович.
Наостанок голова побажав Студпарламенту працювати єдиною командою, а суперечливі питання вирішувати за круглим столом перемовин.

Повернутись Створено: 23 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація