29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Дорадництво Роздрукувати

Запрацював Студентський парламент Вінниччини 2-го скликання

22 грудня відбулася 1-ша сесія Студентського парламенту Вінниччини 2-го скликання, вибори якого тривали протягом листопада і грудня. 62 обраних депутати представляють таку ж кількість вищих навчальних закладів області І-ІV рівнів акредитації. На засіданні 1-ї сесії «парламентарі» обрали свого голову, якого буде призначено радником голови облдержадміністрації з питань студентської молоді на громадських засадах.

Цьогоріч очолювати Студпарламент молоді депутати вдруге доручили студенту Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Дмитру Слободянюку. Його заступником обрано студента Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського Євгена Власюка.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який взяв участь у засіданні дорадчого органу, привітав новообраного голову та побажав протягом каденції виправдати довіру колег. Він також привітав решту депутатів, зазначивши, що відтепер вони з ним колеги.
– Мені приємно до вас звертатися саме у такому статусі. Відтепер ви є повноправними колегами депутатів обласної Ради, з якими ви надалі працюватимете пліч-о-пліч, – зазначив Сергій Пилипович
Він додав, що так само, як і у першій каденції Студпарламенту, його депутати будуть закріпленні за постійними комісіями обласної Ради. А роботу парламенту попереднього скликання голова назвав ефективною.
– Але від вас я чекаю ще більшої віддачі, адже у вас вже є досвід роботи попередників, яким ви маєте послуговуватися і напрацьовувати власні форми і методи діяльності, – звернувся до обранців Сергій Татусяк.
Зокрема, голова закликав студентство активно долучитися до формування стратегії розвитку регіону до 2020 року.

– Кожного з вас до Студпарламенту делегував відповідний навчальний заклад. Залучайте до роботи всіх його студентів, викладачів. Разом ми матимемо кращий результат, а вуз буде гордитися вами, – зауважив С.Татусяк.
Очільник облради поділився з юними колегами своїм баченням суспільно-політичного життя в державі, наголосивши, що Вінниччина є правофланговою у багатьох його аспектах.
– Ми реалізовуємо реформу охорони здоров’я, готуємося стати пілотним регіоном з впровадження реформи місцевого самоврядування. Ми доносимо свої пропозиції до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів і до нас прислухаються, – поінформував Сергій Пилипович.
Наостанок голова побажав Студпарламенту працювати єдиною командою, а суперечливі питання вирішувати за круглим столом перемовин.

Повернутись Створено: 23 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація