Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дорадництво Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у Раді регіонів

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. Учасники засідання обговорили завдання місцевої влади в контексті реалізації соціальної політики 2012 року. Також розглядалися питання створення сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

Відкриваючи нараду, Глава держави наголосив, що йдеться про актуальні питання розвитку країни та якості життя громадян.
– Хотів би, щоб ми з вами сьогодні разом обговорили всі ці питання і визначилися по спільних подальших кроках - як нам покращувати життя людей, піднімати рівень соціального захисту, як створювати умови для малого і середнього бізнесу, самоврядування, а також функціонування інститутів громадянського суспільства, - сказав він.
Віктор Янукович зазначив, що сьогодні найбільший супротив реформам відчувається з боку міністерств. Він наголосив, що гальмування процесу реформ у країні - тим більше з боку членів Уряду - є неприпустимим. У цьому контексті Глава держави поставив перед керівництвом Кабінету Міністрів вимогу зробити жорсткі висновки щодо ефективності його членів.
– Я вважаю, що таким міністрам не місце в Кабінеті Міністрів, - сказав Президент у своєму виступі на засіданні Ради регіонів.
Віктор Янукович попередив Прем’єр-міністра Миколу Азарова, якщо не буде змінено ситуацію в уряді, то Президент зі свого боку зробить певні кадрові висновки.
Для голів обласних рад та адміністрацій Глава держави наголосив, що заходи щодо модернізації економіки мають відбуватися не тільки на державному рівні, а й на місцевому.
– Завдання регіональної та місцевої влади - забезпечити втілення відповідних заходів на своєму рівні, підтримати довіру людей у тих напрямках, де найбільш важко живеться. І ви це знаєте, шановні голови областей, адміністрацій і присутні тут голови міських, обласних рад. Розгляньте на рівні місцевого самоврядування ці питання. Тобто треба визначити пріоритети, - сказав Президент.

 

 

Повернутись Створено: 24 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація