5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дорадництво Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив з радниками співпрацю у 2013 році

8 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк провів робочу зустріч із групою своїх радників з тим, аби визначити пріоритети їхньої співпраці протягом 2013 року. Голова назвав кілька напрямів діяльності ради, у яких він попросив активної участі радників.

З-поміж іншого, це: 1) реформування місцевого самоврядування; 2) завершення формування Стратегії регіонального розвитку до 2020 року (термін – до 1 липня 2013 р.); 3) міжнародна та міжрегіональна діяльність (зокрема, заходи в рамках відзначення першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер»); 4) співпраця з громадськими організаціями та об’єднаннями.
Серед останніх Сергій Татусяк назвав Громадську раду при обласній Раді, Координаційно-консультативну раду органів студентського самоврядування при голові обласної Ради, Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого самоврядування, Студентський парламент, Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області та інші.
– Я готовий слухати ваші пропозиції з будь-якого питання діяльності обласної Ради. Також хочу бачити вашу персональну участь у наших заходах, у роботі постійних комісій, – звернувся Сергій Татусяк до радників.
Натомість радники наголосили, що готові долучатися до ініціатив обласної Ради та популяризувати її ідеї у сферах своєї професійної діяльності.
Наостанок зустрічі радники внесли свої пропозиції до Плану роботи обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.

 

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація