Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Дорадництво Роздрукувати

Сергій Татусяк обговорив з радниками співпрацю у 2013 році

8 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк провів робочу зустріч із групою своїх радників з тим, аби визначити пріоритети їхньої співпраці протягом 2013 року. Голова назвав кілька напрямів діяльності ради, у яких він попросив активної участі радників.

З-поміж іншого, це: 1) реформування місцевого самоврядування; 2) завершення формування Стратегії регіонального розвитку до 2020 року (термін – до 1 липня 2013 р.); 3) міжнародна та міжрегіональна діяльність (зокрема, заходи в рамках відзначення першої річниці заснування Єврорегіону «Дністер»); 4) співпраця з громадськими організаціями та об’єднаннями.
Серед останніх Сергій Татусяк назвав Громадську раду при обласній Раді, Координаційно-консультативну раду органів студентського самоврядування при голові обласної Ради, Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого самоврядування, Студентський парламент, Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області та інші.
– Я готовий слухати ваші пропозиції з будь-якого питання діяльності обласної Ради. Також хочу бачити вашу персональну участь у наших заходах, у роботі постійних комісій, – звернувся Сергій Татусяк до радників.
Натомість радники наголосили, що готові долучатися до ініціатив обласної Ради та популяризувати її ідеї у сферах своєї професійної діяльності.
Наостанок зустрічі радники внесли свої пропозиції до Плану роботи обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.

 

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація