19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дорога до села Лисянки Вінницького району у негоду стає непроїзною Роздрукувати

Поганий стан доріг це наша загальнодержавна проблема, якщо центральні магістралі влада почала  капітально ремонтувати, то сільські шляхи поки-що так і залишаються без уваги, за інформацією Вінницької регіональної газети «Подільська зоря». Подекуди їх лагодять коштами місцевих бюджетів, а там, де проживає невелика кількість населення, доводиться викручуватись хто як може.

Така ситуація склалась із прямою дорогою, що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради. Частина шляху має тверде покриття, хоч і у ямах, але проїхати можна, проте, є відрізок ґрунтового покриття від вулиці Лісової, що особливо у вологу погоду стає важкопроїзним, йдеться на шпальтах газети.

Мешканці Лисянки намагаються власними силами полагодити цю ділянку дороги. За це взявся  Андрій Цимбал. Він вже не один рік переймається  цією дорогою. Наразі вирішив звернутися до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

– Ця дорога дуже важлива для нашого села, завдяки їй можна швидко виїхати на трасу та дістатись до обласного центру. Їхати в об’їзд далеко та й дорога там ще гірша, – розповідає Андрій Цимбал. – Щорічно ми збираємо кошти та власними силами лагодимо деякі ділянки шляху.  На жаль, цьогоріч із місцевого бюджету не отримали жодної допомоги. Тож, вирішили звернутись до обласного обранця, аби допоміг придбати три машини щебню для висипання найпроблемнішої ділянки.

Олександр Масленніков приїхав особисто оглянути стан дорожнього покриття та передати кошти місцевим жителям.

– Дорога дійсно важлива та потребує негайного ремонту, – прокоментував депутат. – Як розповіли місцеві мешканці, нещодавно тут застрягла швидка допомога, її довелось витягати трактором. Тож, отримавши звернення, одразу відгукнувся та виділив кошти на придбання щебню, яким буде висипано проблемну частину шляху.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 12:44 Переглядів: 574

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація