Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Дорога до села Лисянки Вінницького району у негоду стає непроїзною Роздрукувати

Поганий стан доріг це наша загальнодержавна проблема, якщо центральні магістралі влада почала  капітально ремонтувати, то сільські шляхи поки-що так і залишаються без уваги, за інформацією Вінницької регіональної газети «Подільська зоря». Подекуди їх лагодять коштами місцевих бюджетів, а там, де проживає невелика кількість населення, доводиться викручуватись хто як може.

Така ситуація склалась із прямою дорогою, що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради. Частина шляху має тверде покриття, хоч і у ямах, але проїхати можна, проте, є відрізок ґрунтового покриття від вулиці Лісової, що особливо у вологу погоду стає важкопроїзним, йдеться на шпальтах газети.

Мешканці Лисянки намагаються власними силами полагодити цю ділянку дороги. За це взявся  Андрій Цимбал. Він вже не один рік переймається  цією дорогою. Наразі вирішив звернутися до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

– Ця дорога дуже важлива для нашого села, завдяки їй можна швидко виїхати на трасу та дістатись до обласного центру. Їхати в об’їзд далеко та й дорога там ще гірша, – розповідає Андрій Цимбал. – Щорічно ми збираємо кошти та власними силами лагодимо деякі ділянки шляху.  На жаль, цьогоріч із місцевого бюджету не отримали жодної допомоги. Тож, вирішили звернутись до обласного обранця, аби допоміг придбати три машини щебню для висипання найпроблемнішої ділянки.

Олександр Масленніков приїхав особисто оглянути стан дорожнього покриття та передати кошти місцевим жителям.

– Дорога дійсно важлива та потребує негайного ремонту, – прокоментував депутат. – Як розповіли місцеві мешканці, нещодавно тут застрягла швидка допомога, її довелось витягати трактором. Тож, отримавши звернення, одразу відгукнувся та виділив кошти на придбання щебню, яким буде висипано проблемну частину шляху.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 12:44 Переглядів: 170

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація