Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Дорога до села Лисянки Вінницького району у негоду стає непроїзною Роздрукувати

Поганий стан доріг це наша загальнодержавна проблема, якщо центральні магістралі влада почала  капітально ремонтувати, то сільські шляхи поки-що так і залишаються без уваги, за інформацією Вінницької регіональної газети «Подільська зоря». Подекуди їх лагодять коштами місцевих бюджетів, а там, де проживає невелика кількість населення, доводиться викручуватись хто як може.

Така ситуація склалась із прямою дорогою, що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради. Частина шляху має тверде покриття, хоч і у ямах, але проїхати можна, проте, є відрізок ґрунтового покриття від вулиці Лісової, що особливо у вологу погоду стає важкопроїзним, йдеться на шпальтах газети.

Мешканці Лисянки намагаються власними силами полагодити цю ділянку дороги. За це взявся  Андрій Цимбал. Він вже не один рік переймається  цією дорогою. Наразі вирішив звернутися до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

– Ця дорога дуже важлива для нашого села, завдяки їй можна швидко виїхати на трасу та дістатись до обласного центру. Їхати в об’їзд далеко та й дорога там ще гірша, – розповідає Андрій Цимбал. – Щорічно ми збираємо кошти та власними силами лагодимо деякі ділянки шляху.  На жаль, цьогоріч із місцевого бюджету не отримали жодної допомоги. Тож, вирішили звернутись до обласного обранця, аби допоміг придбати три машини щебню для висипання найпроблемнішої ділянки.

Олександр Масленніков приїхав особисто оглянути стан дорожнього покриття та передати кошти місцевим жителям.

– Дорога дійсно важлива та потребує негайного ремонту, – прокоментував депутат. – Як розповіли місцеві мешканці, нещодавно тут застрягла швидка допомога, її довелось витягати трактором. Тож, отримавши звернення, одразу відгукнувся та виділив кошти на придбання щебню, яким буде висипано проблемну частину шляху.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2019 року, 12:44 Переглядів: 269

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація