Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

ДОРОГІ ВІННИЧАНИ! Роздрукувати

Ми чекали на ці свята, як і щороку. Адже віра в диво, всепереможне добро та оновлений відлік часу, що неодмінно починається новорічної ночі, — надихає на ефективні кроки до змін та добробуту.

 Чимало сподівань покладалося на 2016-ий. Знання, досвід, стратегічну діяльність та розвиток партнерства ми спрямували до результатів. Тому так приємно сьогодні розуміти, що це був найуспішніший рік у новітній історії Вінниччини.

У 2016-му змінювався наш культурний простір. І подільське село Марківка тепер гордо запрошує і краян, і туристів до оновленого музею Миколи Леонтовича. Нові цікаві експонати відкривають невідомі сторінки життя  автора всесвітньо відомого різдвяного «Щедрика».

Послуги пересувного мамографа «Квітка Цісик» стали доступні для мешканок найвіддаленіших містечок області. А ще Вінниччина втілює унікальний проект з будівництва нового кардіоцентру та наближення якісних медичних послуг для усіх вінничан.

Надходжень до місцевих бюджетів стало вдесятеро більше завдяки децентралізації фінансів.

Область уперше виростила рекордний урожай зернових, відновила масштабний ремонт доріг, ввела в дію сонячну електростанцію та закріпила друге місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійського спорту. Поступово зміцнюються наші місцеві оборонні позиції, у небі і на кордонах. Адже майбутнє Вінниччини — мирне і європейське.

Це край для розвитку, для власної справи, для виховання малюків і  відпочинку. Вінниччина — це місце для життя!

2017-ий буде роком нового мислення. Дуже важливо бути разом, рухатися спільно, діяти єдино. Дуже важливо для кожного з нас бути ефективними і в родинах, і у суспільстві. Позбуваймося стереотипів, гуртуймося довкола прогресивних ідей і вірмо у казкове диво!

Будьте здорові та успішні, багаті духовно та щедрі гостинністю! Хай засіються благодаттю і достатком кожен Ваш дім, хай буде мирно і спокійно у Ваших серцях! З Новим Вас роком! З Різдвом Христовим! 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 30 грудня 2016 року, 15:35 Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація