Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

ДОРОГІ ВІННИЧАНИ! Роздрукувати

Ми чекали на ці свята, як і щороку. Адже віра в диво, всепереможне добро та оновлений відлік часу, що неодмінно починається новорічної ночі, — надихає на ефективні кроки до змін та добробуту.

 Чимало сподівань покладалося на 2016-ий. Знання, досвід, стратегічну діяльність та розвиток партнерства ми спрямували до результатів. Тому так приємно сьогодні розуміти, що це був найуспішніший рік у новітній історії Вінниччини.

У 2016-му змінювався наш культурний простір. І подільське село Марківка тепер гордо запрошує і краян, і туристів до оновленого музею Миколи Леонтовича. Нові цікаві експонати відкривають невідомі сторінки життя  автора всесвітньо відомого різдвяного «Щедрика».

Послуги пересувного мамографа «Квітка Цісик» стали доступні для мешканок найвіддаленіших містечок області. А ще Вінниччина втілює унікальний проект з будівництва нового кардіоцентру та наближення якісних медичних послуг для усіх вінничан.

Надходжень до місцевих бюджетів стало вдесятеро більше завдяки децентралізації фінансів.

Область уперше виростила рекордний урожай зернових, відновила масштабний ремонт доріг, ввела в дію сонячну електростанцію та закріпила друге місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійського спорту. Поступово зміцнюються наші місцеві оборонні позиції, у небі і на кордонах. Адже майбутнє Вінниччини — мирне і європейське.

Це край для розвитку, для власної справи, для виховання малюків і  відпочинку. Вінниччина — це місце для життя!

2017-ий буде роком нового мислення. Дуже важливо бути разом, рухатися спільно, діяти єдино. Дуже важливо для кожного з нас бути ефективними і в родинах, і у суспільстві. Позбуваймося стереотипів, гуртуймося довкола прогресивних ідей і вірмо у казкове диво!

Будьте здорові та успішні, багаті духовно та щедрі гостинністю! Хай засіються благодаттю і достатком кожен Ваш дім, хай буде мирно і спокійно у Ваших серцях! З Новим Вас роком! З Різдвом Христовим! 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 30 грудня 2016 року, 15:35 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація