Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

ДОРОГІ ВІННИЧАНИ! Роздрукувати

Ми чекали на ці свята, як і щороку. Адже віра в диво, всепереможне добро та оновлений відлік часу, що неодмінно починається новорічної ночі, — надихає на ефективні кроки до змін та добробуту.

 Чимало сподівань покладалося на 2016-ий. Знання, досвід, стратегічну діяльність та розвиток партнерства ми спрямували до результатів. Тому так приємно сьогодні розуміти, що це був найуспішніший рік у новітній історії Вінниччини.

У 2016-му змінювався наш культурний простір. І подільське село Марківка тепер гордо запрошує і краян, і туристів до оновленого музею Миколи Леонтовича. Нові цікаві експонати відкривають невідомі сторінки життя  автора всесвітньо відомого різдвяного «Щедрика».

Послуги пересувного мамографа «Квітка Цісик» стали доступні для мешканок найвіддаленіших містечок області. А ще Вінниччина втілює унікальний проект з будівництва нового кардіоцентру та наближення якісних медичних послуг для усіх вінничан.

Надходжень до місцевих бюджетів стало вдесятеро більше завдяки децентралізації фінансів.

Область уперше виростила рекордний урожай зернових, відновила масштабний ремонт доріг, ввела в дію сонячну електростанцію та закріпила друге місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійського спорту. Поступово зміцнюються наші місцеві оборонні позиції, у небі і на кордонах. Адже майбутнє Вінниччини — мирне і європейське.

Це край для розвитку, для власної справи, для виховання малюків і  відпочинку. Вінниччина — це місце для життя!

2017-ий буде роком нового мислення. Дуже важливо бути разом, рухатися спільно, діяти єдино. Дуже важливо для кожного з нас бути ефективними і в родинах, і у суспільстві. Позбуваймося стереотипів, гуртуймося довкола прогресивних ідей і вірмо у казкове диво!

Будьте здорові та успішні, багаті духовно та щедрі гостинністю! Хай засіються благодаттю і достатком кожен Ваш дім, хай буде мирно і спокійно у Ваших серцях! З Новим Вас роком! З Різдвом Христовим! 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Анатолій Олійник

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 30 грудня 2016 року, 15:35 Переглядів: 618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація