Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дорогі захисники України! Роздрукувати

Свободолюбність, завзятість, незламність. Ми говоримо про звичайних людей, які здатні на надзвичайні вчинки, і про ціле середовище, яке сформоване довкола них.

Сьогоднішні вояки стали символами України. Вони – різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнуть здобути для свого народу. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам.

Сьогодні захисники України – сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде. Сила, відвага, мужність та віра для них не пусті слова – з ними вони щодня стоять на сторожі нашої незалежності. Незалежності для наших дітей, онуків, прийдешніх поколінь.

Щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних предків – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави.  Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру  в Україні.

Бажаю миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким.  Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків,  задля процвітання нашої великої України!

З шаною і повагою

Голова обласної Ради Анатолій ОЛІЙНИК

 

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2019 року, 18:06 Переглядів: 210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація