Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дорогу до храму проклали завдяки депутату обласної Ради Роздрукувати

Мешканці вулиці Параскеївської, що в Могилеві-Подільському, вже й не пригадують, коли їхня вулиця  мала асфальтоване покриття. За кілька десятків років іншої картини своєї вулиці, окрім як у вирвах та вибоїнах, а після дощу - ще й із суцільною багнюкою, - й не пам’ятають. Тепер картина кардинально змінилася.

За дві доби вулиця, що веде до найстарішої церкви Могилева-Подільського – преподобної Святої Параскеви – стала невпізнанною. Тут прокладено нове асфальтоване покриття. Люди виходять з помешкань, радісно спостерігають за ремонтними роботами та дякують усім, хто причетний до благоустрою їхнього мікрорайону.

- Ви й гадки не маєте, скільки я зламав тут візків, - розповідає інвалід І-ї групи Олег Уманець. - Вже й не вірилося, що вулиця буде зроблена.

- Аби піти до церкви, - продовжує розповідь сина його мати Валентина Володимирівна, - я мусила нести дорослого сина на руках. Тепер все буде інакше.

Серед людей, котрі відгукнулися на потреби мешканців вулиці Параскеївської та прихожан церкви Св. Параскеви депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Він, як координатор ідеї, залучив до нагальної справи місцевого підприємця Івана Іриневича, їхнім спільним коштом вулиця набула оновленого вигляду.

- Геннадій Вацак та Іван Іриневич –  ті небайдужі містяни, котрі роблять посильний внесок у європеїзацію Могилева-Подільського, - прокоментував подію міський голова Петро Бровко. - За кращими зразками європейських технологій  прокладають шляхове покриття, з європейським розумінням, що це робиться навіки, з європейським підходом до справи та відповідальністю. Так і повинно бути. Інші представники бізнесу повинні рівнятися на них і ставати в лави соціально спрямованих та соціально відповідальних підприємців. Зусиллями міської влади встановлені сучасні енергозберігаючі ліхтарі, тож Параскеївська стала не лише новою, а й освітленою.

- За 13 років, відколи я тут служу, й не бачив на ній навіть залишків бодай якогось асфальту.- зауважив  настоятель храму Параскеви священник Віталій Лацько. - Щиро дякую міському голові Петру Бровку, депутату обласної Ради Геннадію Вацаку та підприємцю Івану Іриневичу, за такий передвеликодній подарунок.

Вулиця ожила, повибігали зі своїх домівок діти, радісно ганяючи один наперед одного на велосипедах, скейтбордах та роликових ковзанах.

- Щоби поганяти на велику, я їздив аж до лікарні, де є асфальт. Тепер можу кататися з друзями біля свого будинку, - каже  восьмирічний Роман.

Всього дві доби потрібно було, аби зробити щасливими жителів цього  мікрорайону.

- Я радий бачити результати своєї праці, котра приносить користь людям, - зазначає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. – На поточний рік у мене в плані благоустрою Могилева-Подільського чимало проектів. Примітно, що могилівчани стали більше розуміти свою відповідальність за рідне місто, все активніше беруть участь в облаштуванні своїх мікрорайонів та вулиць. От в мене вже є пропозиція від жителів вулиці Дачної відремонтувати шляхове покриття. І не просто пропозиція за них це зробити, а люди беруть дольову участь в проекті.

Повернутись Створено: 3 квітня 2017 року, 12:51 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація