Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дорожники області змагаються  у рамках IX-ї галузевої спартакіади Роздрукувати

Незабутні емоції, приємні зустрічі та знайомства і перевірку своїх сил подарувала сьогодні  працівникам дорожньої галузі Вінницької області IX-та галузева спартакіада. У селищі Томашпіль голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з народним депутатом України Іваном Споришем привітали її учасників. 109 працівників  з райавтодорів Жмеринки, Бершаді, Вінниці, Калинівки, Козятину, Липовця, Мурованих Курилівців, Погребища, Томашполя, Могилева-Подільського, з «Вінницького облавтодору» та Служби автомобільних доріг змагалися з армреслінгу, гирьового спорту, тенісу, шашок та легкоатлетичного кросу.

- Щиро вітаю учасників спартакіади, - сказав на відкритті спартакіади Анатолій Дмитрович. -  Бажаю вашим службам великих замовлень, а сьогодні - плідно поспілкуватись та позмагатися, адже подібні зустрічі не лише роблять цілісним колектив галузі, а й неабияк стимулюють до роботи. 

Під час урочистостей переможці минулорічної VIII спартакіади підняли Державний прапор.

У жовтні команда-переможниця поїде до Києва на Всеукраїнську галузеву спартакіаду.

Спартакіаду серед працівникам дорожньої галузі Вінницької області проводять з метою формування свідомої потреби займатися фізкультурою та спортом, залучати працівників до занять, організовувати їхній активний відпочинок, розвивати найпопулярніші види спорту та пропагувати здоровий спосіб життя.

Повернутись Створено: 15 вересня 2017 року, 15:51 Переглядів: 1316

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація