Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Достойно пройти випробування зимою: Вячеслав Соколовий провів онлайн-нараду з керівниками громад Вінниччини Роздрукувати

22 листопада голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів онлайн-нараду з керівниками громад Вінниччини, на якій обговорили виклики, що стоять перед областю взимку, та загрози, пов'язані з масованими атаками на об'єкти критичної інфраструктури.

Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик.

– Кожного дня українці стикаються з новими викликами. Ми бачимо агресивні масовані атаки на різні об'єкти критичної інфраструктури, розуміємо, що ворог намагається використати період холодів проти нас, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Завдяки Збройним Силам України та роботі наших ППО маємо час і можливості працювати над вирішенням уже наявних проблем та запобіганням можливим загрозам.

Голова обласної Ради наголосив, що для цього потрібно діяти оперативно, системно і згуртовано.

– Люди чекали, чекають і будуть чекати від влади захисту та відповідей на щоденні проблемні питання, – сказав Вячеслав Соколовий. – Знаю, що у громадах вже багато зроблено, але зупинятись не можна. Продовжуємо разом працювати заради перемоги!

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що зараз органи місцевого самоврядування мають мінімізувати ті виклики, які стоять перед громадами.

– Розпочинається зима, спостерігаємо зниження температури повітря. А разом із цим маємо значну руйнацію об’єктів критичної інфраструктури, особливо – енергетичної, – сказав Володимир Кістіон. – Важливо бути готовими до різного розвитку подій та усвідомлювати наслідки. Ми маємо достойно пройти випробування зимою.

На нараді керівники громад мали можливість отримати відповіді на питання, які нині є найбільш актуальними для жителів Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 листопада 2022 року, 14:57

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація