Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Доступна влада. У приміщенні обласної Ради встановлено ліфт для маломобільних груп населення Роздрукувати

На початку цього року завершилися роботи зі встановлення ліфта у приміщенні обласної Ради. Сьогодні, 18 лютого, відбулося офіційне відкриття підйомника в адміністративній будівлі.

На відкриття запросили представників Центру реабілітації «Гармонія» Людмилу Нецкіну та Олену Чорнобривенко. Ідея ліфта у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації була ініційована кілька років тому за наполегливості засновниці «Гармонії» Раїси Панасюк, вінницької активістки та урядової уповноваженої з прав людей з інвалідністю, яка не впоралася зі страшною хворобою минулого року. Як сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник, запуск цього проекту відбувається у знак пам’яті Раїси Панасюк.

– З таких невеличких проектів фундаментально змінюється цивілізованість, перш за все, органів влади, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Я пам’ятаю голосування та дискусії з цього питання. Але у цьому напрямі дуже багато ще роботи від сіл в районах і до міст. Наша влада має бути доступною і відкритою, все має бути так, як цього вимагає цивілізоване суспільство.

Рішення про встановлення підіймача у приміщенні обласної ради та облдержадміністрації було ініційоване депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко на позачергій 34 сесії обласної Ради при затвердженні змін до обласного бюджету на 2018 рік.

– Будівля має чотири поверхи, однак, споруда досить стара і оснащена лише сходами. Була, ­– прокоментувала Людмила Станіславенко. – Відтепер людям з інвалідністю не потрібно просити чиєїсь допомоги для того, щоб піднятись сходами, адже тепер приміщення оснащено спеціальним ліфтом. Я надзвичайно, від усієї душі вдячна нашій Раї Панасюк. Це була її мрія, і сьогодні я з гордістю можу сказати, що ми її виконали. Багато хто не вірив, що це може статися, адже протягом десятків років були розмови про те, що ліфт для людей з інвалідністю мав би бути, враховуючи той факт, що у нас є колега-депутат з інвалідністю.

– Ми щиро вдячні владі за такий крок, – висловила свої враження Олена Чорнобривенко. – Це не просто підйомник, це не просто ліфт – це зміна суспільної свідомості. Це свідчення того, що людину з інвалідністю почали сприймати як повноправного члена суспільства, яка без перешкод може прийти не лише на прийом громадян на першому поверсі, а й на засідання, комісії, колегії,  які тут відбуваються.

Керівники області передали паспорт про введення в експлуатацію підіймача управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

Головний архітектор області Леонід Гужва зазначив, що цілий рік тривали проектувальні роботи та розробка технічної документації, а сам проект називався «реставрація» через статус адміністративної будівлі як  архітектурної пам’ятки.

– Вантажопідйомність платформи становить  400 кг, а піднімається ліфт на 13 м 15 см , тобто до висоти  четвертого поверху, – повідомив Леонід Гужва. – Усі будівельні і монтажні роботи до кінця 2018 року були завершені, ми впевнені, що ліфт служитиме довго і надійно. Після коригування документації кінцева вартість усіх робіт становить майже 2,9 млн грн.

Підіймач шведського виробництва має прозорі стінки, кнопки виклику і  «тривожну» кнопку, а також телефон для зв’язку з відповідальним за технічний стан (у випадку несправностей). Облаштований підіймач спеціально для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Повернутись Створено: 18 лютого 2019 року, 17:42 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація