Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Доступна влада. У приміщенні обласної Ради встановлено ліфт для маломобільних груп населення Роздрукувати

На початку цього року завершилися роботи зі встановлення ліфта у приміщенні обласної Ради. Сьогодні, 18 лютого, відбулося офіційне відкриття підйомника в адміністративній будівлі.

На відкриття запросили представників Центру реабілітації «Гармонія» Людмилу Нецкіну та Олену Чорнобривенко. Ідея ліфта у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації була ініційована кілька років тому за наполегливості засновниці «Гармонії» Раїси Панасюк, вінницької активістки та урядової уповноваженої з прав людей з інвалідністю, яка не впоралася зі страшною хворобою минулого року. Як сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник, запуск цього проекту відбувається у знак пам’яті Раїси Панасюк.

– З таких невеличких проектів фундаментально змінюється цивілізованість, перш за все, органів влади, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Я пам’ятаю голосування та дискусії з цього питання. Але у цьому напрямі дуже багато ще роботи від сіл в районах і до міст. Наша влада має бути доступною і відкритою, все має бути так, як цього вимагає цивілізоване суспільство.

Рішення про встановлення підіймача у приміщенні обласної ради та облдержадміністрації було ініційоване депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко на позачергій 34 сесії обласної Ради при затвердженні змін до обласного бюджету на 2018 рік.

– Будівля має чотири поверхи, однак, споруда досить стара і оснащена лише сходами. Була, ­– прокоментувала Людмила Станіславенко. – Відтепер людям з інвалідністю не потрібно просити чиєїсь допомоги для того, щоб піднятись сходами, адже тепер приміщення оснащено спеціальним ліфтом. Я надзвичайно, від усієї душі вдячна нашій Раї Панасюк. Це була її мрія, і сьогодні я з гордістю можу сказати, що ми її виконали. Багато хто не вірив, що це може статися, адже протягом десятків років були розмови про те, що ліфт для людей з інвалідністю мав би бути, враховуючи той факт, що у нас є колега-депутат з інвалідністю.

– Ми щиро вдячні владі за такий крок, – висловила свої враження Олена Чорнобривенко. – Це не просто підйомник, це не просто ліфт – це зміна суспільної свідомості. Це свідчення того, що людину з інвалідністю почали сприймати як повноправного члена суспільства, яка без перешкод може прийти не лише на прийом громадян на першому поверсі, а й на засідання, комісії, колегії,  які тут відбуваються.

Керівники області передали паспорт про введення в експлуатацію підіймача управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

Головний архітектор області Леонід Гужва зазначив, що цілий рік тривали проектувальні роботи та розробка технічної документації, а сам проект називався «реставрація» через статус адміністративної будівлі як  архітектурної пам’ятки.

– Вантажопідйомність платформи становить  400 кг, а піднімається ліфт на 13 м 15 см , тобто до висоти  четвертого поверху, – повідомив Леонід Гужва. – Усі будівельні і монтажні роботи до кінця 2018 року були завершені, ми впевнені, що ліфт служитиме довго і надійно. Після коригування документації кінцева вартість усіх робіт становить майже 2,9 млн грн.

Підіймач шведського виробництва має прозорі стінки, кнопки виклику і  «тривожну» кнопку, а також телефон для зв’язку з відповідальним за технічний стан (у випадку несправностей). Облаштований підіймач спеціально для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Повернутись Створено: 18 лютого 2019 року, 17:42 Переглядів: 421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація