24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Досвід Єврорегіону «Дністер» вивчають чотири білоруські єврорегіони Роздрукувати

14 жовтня Координаційний центр Єврорегіону «Дністер» у Вінниці приймав 13-особову делегацію з Білорусі. Переймати досвід українсько-молдовського єврорегіону приїхали представники чотирьох білоруських єврорегіонів – «Дніпро», «Буг», «Озерний край» та «Неман».

До речі, троє останніх самостійно виявили бажання ознайомитися з роботою сусідів після того, як у липні цього року на Вінниччині побували фахівці «Дніпра» і всіляко рекомендували колегам досвід «Дністра».

Тому насамперед працівники Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» здійснили для гостей презентацію своєї діяльності. Крім того, візитерам показали «Прозорий офіс» Вінницької міської ради та роботу МГО «Україна-Польща-Німеччина».

Також відбулася зустріч з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Білоруси подякували голові за можливість вивчати досвід Єврорегіону «Дністер», за відкритість його представників у наданні інформації.

– Ми вже з нашої попередньої зустрічі встановили добрі стосунки. Сподіваємося, надалі це виллється у спільні проекти, – сказав керівник бюро єврорегіону «Дніпро» Віктор Бурий.

Сергій Татусяк зауважив, що головною метою діяльності Єврорегіону «Дністер» залишається розвиток його територій через залучення ресурсів Євросоюзу. Разом з цим наразі на перший план вийшла просвітницька робота з питань євроінтеграції України, у зв’язку з наближенням Європейського саміту у Вільнюсі. 

– Сьогодні це для нас – пріоритет. Хоча євроінтеграційну роботу на Вінниччині ми почали ще задовго до створення Єврорегіону. Робили це на рівні громадських організацій. З цією метою 10 років тому я організував Товариство «Україна-Польща-Німеччина», – розповів гостям С.Татусяк.

Зі свого боку білоруси цікавилися кадровою підготовкою спеціалістів Єврорегіону «Дністер», шляхами пошуку партнерів в Євросоюзі та грантовими програмами. Крім того, заступник голови Зельвенського району Гродненської області Валентин Семеняко озвучив свою окрему місію перебування на Вінниччині. А саме: їхній район хоче встановити партнерські відносини зі схожим районом Вінницької області.

Сергій Татусяк запевнив, що підберуть білорусам такий район і сприятимуть підписанню відповідної угоди.

– Це те, чим постійно займається обласна Рада – міжрегіональна і міжтериторіальна співпраця. На сьогодні ми маємо близько 300 таких угод з молдованами, румунами, поляками, росіянами,.. – повідомив голова.

Загалом на території Єврорегіону «Дністер» білоруська делегація працюватиме два дні. На Вінниччині сусіди відвідають село Северинівка Жмеринського району та село Бушу Ямпільського району. 15 жовтня представники єврорегіонів «Дніпро», «Буг», «Озерний край» та «Неман» працюватимуть у місті Сорока Республіки Молдова.

 

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 15:11 Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація