Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Досвід соціального партнерства між громадами та сільськогосподарськими підприємствами Вінниччини почуто Роздрукувати

5 листопада у Києві відбулася друга Регіональна Сільськогосподарська конференція IUF Східної Європи та Центральної Азії.

На конференції обговорювались  питання інвестицій в сільське господарство; екології; боротьби проти використання дитячої та примусової праці; права на продовольство і продовольчу безпеку; протидії захопленню земель та поширенню біопалива.

Від Вінницької області в роботі конференції взяв участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради-керуючий справами Степан Нешик.

У своєму виступі він поділився досвідом Вінниччини щодо укладання соціальних угод з сільгосппідприємствами, які орендують землю на території місцевих рад.

-Таких угод сільські і селищні ради Вінниччини у нинішньому році уклали 2789.  В грошовому виразі загальна сума угод становить майже 60 мільйонів гривень, з них п’ятдесят мільйонів гривень орендарі паїв вже перерахували громадам. Решта суми надійде до кінця нинішнього року а це  суттєве доповнення до бюджетів місцевих рад,- зазначив Степан Нешик.

За словами заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради, громада не повинна ходити з протягнутою рукою у ролі прохача, щоб отримати кошти на ремонт школи, дитсадка, чи інші потреби соціальної сфери. Частина коштів, зароблених підприємцями на землях тієї чи іншої громади, повинна залишатися громаді. Це справедливо, з цим погоджуються представники обох сторін, що укладають між собою договори про соціальне партнерство.

Довідково: Міжнародна спілка працівників сільського господарства і харчової промисловості ВЕЦА IUF протягом усього часу своєї роботи в регіоні прагне сприяти розвитку обміну досвідом та координації між профспілками, що представляють працівників сільського господарства, і вироблення цими організаціями спільної регіональної політики та стратегії перед обличчям спільних викликів і назрілих завдань. У цій роботі беруть участь громадські організації, які представляють сільських працівників Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії та України. Представники нашого регіону беруть активну участь у роботі галузевої Сільськогосподарської групи ( СХГ ) IUF, входять до її ради .

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 1978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація