Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Досвід соціального партнерства між громадами та сільськогосподарськими підприємствами Вінниччини почуто Роздрукувати

5 листопада у Києві відбулася друга Регіональна Сільськогосподарська конференція IUF Східної Європи та Центральної Азії.

На конференції обговорювались  питання інвестицій в сільське господарство; екології; боротьби проти використання дитячої та примусової праці; права на продовольство і продовольчу безпеку; протидії захопленню земель та поширенню біопалива.

Від Вінницької області в роботі конференції взяв участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради-керуючий справами Степан Нешик.

У своєму виступі він поділився досвідом Вінниччини щодо укладання соціальних угод з сільгосппідприємствами, які орендують землю на території місцевих рад.

-Таких угод сільські і селищні ради Вінниччини у нинішньому році уклали 2789.  В грошовому виразі загальна сума угод становить майже 60 мільйонів гривень, з них п’ятдесят мільйонів гривень орендарі паїв вже перерахували громадам. Решта суми надійде до кінця нинішнього року а це  суттєве доповнення до бюджетів місцевих рад,- зазначив Степан Нешик.

За словами заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради, громада не повинна ходити з протягнутою рукою у ролі прохача, щоб отримати кошти на ремонт школи, дитсадка, чи інші потреби соціальної сфери. Частина коштів, зароблених підприємцями на землях тієї чи іншої громади, повинна залишатися громаді. Це справедливо, з цим погоджуються представники обох сторін, що укладають між собою договори про соціальне партнерство.

Довідково: Міжнародна спілка працівників сільського господарства і харчової промисловості ВЕЦА IUF протягом усього часу своєї роботи в регіоні прагне сприяти розвитку обміну досвідом та координації між профспілками, що представляють працівників сільського господарства, і вироблення цими організаціями спільної регіональної політики та стратегії перед обличчям спільних викликів і назрілих завдань. У цій роботі беруть участь громадські організації, які представляють сільських працівників Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії та України. Представники нашого регіону беруть активну участь у роботі галузевої Сільськогосподарської групи ( СХГ ) IUF, входять до її ради .

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 2084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація