Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Досвід соціального партнерства між громадами та сільськогосподарськими підприємствами Вінниччини почуто Роздрукувати

5 листопада у Києві відбулася друга Регіональна Сільськогосподарська конференція IUF Східної Європи та Центральної Азії.

На конференції обговорювались  питання інвестицій в сільське господарство; екології; боротьби проти використання дитячої та примусової праці; права на продовольство і продовольчу безпеку; протидії захопленню земель та поширенню біопалива.

Від Вінницької області в роботі конференції взяв участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради-керуючий справами Степан Нешик.

У своєму виступі він поділився досвідом Вінниччини щодо укладання соціальних угод з сільгосппідприємствами, які орендують землю на території місцевих рад.

-Таких угод сільські і селищні ради Вінниччини у нинішньому році уклали 2789.  В грошовому виразі загальна сума угод становить майже 60 мільйонів гривень, з них п’ятдесят мільйонів гривень орендарі паїв вже перерахували громадам. Решта суми надійде до кінця нинішнього року а це  суттєве доповнення до бюджетів місцевих рад,- зазначив Степан Нешик.

За словами заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради, громада не повинна ходити з протягнутою рукою у ролі прохача, щоб отримати кошти на ремонт школи, дитсадка, чи інші потреби соціальної сфери. Частина коштів, зароблених підприємцями на землях тієї чи іншої громади, повинна залишатися громаді. Це справедливо, з цим погоджуються представники обох сторін, що укладають між собою договори про соціальне партнерство.

Довідково: Міжнародна спілка працівників сільського господарства і харчової промисловості ВЕЦА IUF протягом усього часу своєї роботи в регіоні прагне сприяти розвитку обміну досвідом та координації між профспілками, що представляють працівників сільського господарства, і вироблення цими організаціями спільної регіональної політики та стратегії перед обличчям спільних викликів і назрілих завдань. У цій роботі беруть участь громадські організації, які представляють сільських працівників Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії та України. Представники нашого регіону беруть активну участь у роботі галузевої Сільськогосподарської групи ( СХГ ) IUF, входять до її ради .

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 2016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація