Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Досвід Вінниччини представили на форумі «Основні засади рівного економічного розвитку жінок i чоловіків» Роздрукувати

У Києві пройшов Всеукраїнський форум «Основні засади рівного економічного розвитку жінок i чоловіків». Одним зі спікерів, якого стала депутат обласної Ради, голова МФО «Рівні Можливості» та  засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко. Також до роботи форуму долучились представник Президента України у Верховній раді Ірина Луценко, голова підкомітету Верховної Ради України з питань гендерної рівності і недискримінації Ірина Суслова, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, віце-президент ГО «Спiлка жiнок України» Анна-Вікторія Воронцова, заступник Міністра юстиції  Світлана Глущенко, заступник Міністра МВС Тетяна Ковальчук, представники міського й обласного самоврядування та громадські діячі.

Захід мав на меті сформувати ефективну систему співпраці всіх соціальних партнерів, діяльність яких спрямована на забезпечення рівних прав та можливостей у суспільстві, розвиток людського капіталу та забезпечення сталого розвитку регіонів.

Під час форуму учасниці обговорили основні напрямки державної політики у зазначеній сфері, регіональні аспекти реалізації державних ініціатив та важливість співучасті громадськості та міжнародних партнерів у цьому процесі. 

У своєму виступі Людмила Станіславенко зупинилась на реалізації гендерної політики на Вінниччині.

– Сьогодні в області налагоджено роботу з реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, затверджено та реалізуються обласна комплексна програма. Фінансування якої в нашій області одне з найбільших, – зауважила Людмила Анатоліївна. – Також ми працюємо над проектами, які розвивають у жінках лідерські якості й в напрямку соціального захисту жертв сімейного насилля. Насправді проектів та заходів, які ми втілюємо в життя дуже багато і всі вони мають велике значення для створення рівних можливостей для містян.

Зі слів Людмили Анатоліївни, заходи в межах програми спрямовані на підтримку сім’ї, запобігання та протидію домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, протидію торгівлі людьми.

– Дуже важливо, що всі заходи, про які я розповідала під час свого виступу, дійсно працюють. Вони не просто прописані на папері, а є дієвими дорожніми картами Вінницької області. Приємно розуміти, що і у вирішенні питань гендерної рівності наша область стала першою, адже у 2017 році міською владою було підписано «Європейську Хартію рівності чоловіків та жінок, – додала Людмила Анатоліївна.

В ході форуму відбулось три панельні дискусії:  «Державні ініціативи: виклики і можливості», «Успішні практики взаємодії влади та громадськості на місцевому рівні», «Розвиток інституту партнерства, як запорука розбудови економічного потенціалу жінок».

Також Людмила Станіславенко зупинилась на статистичній інформації й розповіла про заходи, які націлені на збільшення жінок у політиці.

– Вінницька область характеризується переважною кількістю жінок над чоловіками. Якщо ми звернемо увагу на кількість жінок у Вінницькій обласній Раді то побачимо, що чоловіків депутатів значно більше. Аналогічна ситуація склалась й у об’єднаних територіальних громадах. В області створено 35 територіальних громад і лише 6 з них очолюють жінки. Для того аби вирішити дане питання  в області реалізуються ряд проектів, зокрема: «Академія Жіночого Політичного Лідерства» та щорічний Фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST», - підсумувала депутат обласної Ради.

Окрім того, учасники форуму обговорили державні ініціативи у напрямку імплементації гендерної рівності, існуючі виклики та можливості. Заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук розповіла присутнім про закордонний досвід.

– Гендерна політика – це, перш за все, про рівний доступ до можливостей: економічних, соціальних та інших. Ми бачимо, що країни, де в основу економіки покладено принцип недискримінації за гендерною ознакою мають більші показники розвитку. Рівний доступ до економічного розвитку – запорука добробуту суспільства, – сказала вона.

По завершенню форуму за результатами роботи до Уряду буде направлено відповідні рекомендації.

Повернутись Створено: 11 грудня 2018 року, 17:13 Переглядів: 329

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація