Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Досвідом у нейрохірургії з вінницькими медиками діляться міжнародні фахівці Роздрукувати

Сьогодні, 5 вересня, на Вінниччині проходить дводенна науково-практична конференція «Організація та сучасні принципи надання спеціалізованої нейрохірургічної допомоги хворим на мозковий інсульт» за участю нейрохірургів України та міжнародними спеціалістами. Цей захід зібрав фахівців і науковців, які  обмінюватимуться власним досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а також ознайомлюватимуться із сучасними медичними підходами для лікування хворих на мозковий інсульт.  

Конференція проводиться в рамках 60-річчя обласного нейрохірургічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені акад. О.І. Ющенка.

З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав усіх учасників та висловив сподівання на те, що конференція нейрохірургів стане вагомим внеском у розвитку пріоритетної для України галузі охорони здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг населенню, зокрема, й у Вінницькій області.

– Для нас честь на Вінниччині приймати таку високоповажну аудиторію, людей, які, без перебільшення, стоять на охороні здоров’я, які повертають до звичайного життя пацієнтів, – сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. – Знаковим є те, що конференція відбувається в 60-річчя створення нейрохірургічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка. Адже наше відділення, яке очолює кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб, заслужений лікар України Валерій Ольхов, за показниками роботи одне, із найкращих в Україні. У відділенні щорічно виконується майже 1500 хірургічних втручань, проводяться унікальні нейрохірургічні операції на головному та спинному мозку.

Завершуючи свій виступ, Анатолій Олійник вручив Валерію Ольхову сертифікат від облдержадміністрації та обласної Ради для придбання краніотома, за допомогою якого будуть виконуватись кістково-пластичні трепанації черепа, що значно покращать якість життя пацієнтів в післяопераційни період. Вартість апарату  складає 650 тис. грн.

З обласного бюджету у 2017 році для  нейрохірургічного відділення було виділено  майже 2 млн грн для придбання виробів медичного призначення та 1 млн 200 тис. грн у 2018 році, а також 1 млн 200 тис. грн на ремонт рентгенапарату С-дуги.

В рамках конференції про сучасний стан надання нейрохірургічної допомоги при мозковому інсульті в Україні та стандарти діагностики лікування розповідав лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор академік, головний позаштатний хірург України МОЗ і НАМН Євген Педаченко. 

Повернутись Створено: 5 вересня 2018 року, 18:02 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація