Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Досвідом у нейрохірургії з вінницькими медиками діляться міжнародні фахівці Роздрукувати

Сьогодні, 5 вересня, на Вінниччині проходить дводенна науково-практична конференція «Організація та сучасні принципи надання спеціалізованої нейрохірургічної допомоги хворим на мозковий інсульт» за участю нейрохірургів України та міжнародними спеціалістами. Цей захід зібрав фахівців і науковців, які  обмінюватимуться власним досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а також ознайомлюватимуться із сучасними медичними підходами для лікування хворих на мозковий інсульт.  

Конференція проводиться в рамках 60-річчя обласного нейрохірургічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені акад. О.І. Ющенка.

З цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав усіх учасників та висловив сподівання на те, що конференція нейрохірургів стане вагомим внеском у розвитку пріоритетної для України галузі охорони здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг населенню, зокрема, й у Вінницькій області.

– Для нас честь на Вінниччині приймати таку високоповажну аудиторію, людей, які, без перебільшення, стоять на охороні здоров’я, які повертають до звичайного життя пацієнтів, – сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. – Знаковим є те, що конференція відбувається в 60-річчя створення нейрохірургічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка. Адже наше відділення, яке очолює кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб, заслужений лікар України Валерій Ольхов, за показниками роботи одне, із найкращих в Україні. У відділенні щорічно виконується майже 1500 хірургічних втручань, проводяться унікальні нейрохірургічні операції на головному та спинному мозку.

Завершуючи свій виступ, Анатолій Олійник вручив Валерію Ольхову сертифікат від облдержадміністрації та обласної Ради для придбання краніотома, за допомогою якого будуть виконуватись кістково-пластичні трепанації черепа, що значно покращать якість життя пацієнтів в післяопераційни період. Вартість апарату  складає 650 тис. грн.

З обласного бюджету у 2017 році для  нейрохірургічного відділення було виділено  майже 2 млн грн для придбання виробів медичного призначення та 1 млн 200 тис. грн у 2018 році, а також 1 млн 200 тис. грн на ремонт рентгенапарату С-дуги.

В рамках конференції про сучасний стан надання нейрохірургічної допомоги при мозковому інсульті в Україні та стандарти діагностики лікування розповідав лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор академік, головний позаштатний хірург України МОЗ і НАМН Євген Педаченко. 

Повернутись Створено: 5 вересня 2018 року, 18:02 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація