4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Довгобуд у Зведенівці відчинив двері для 140 учнів Роздрукувати

Сьогодні, 31 серпня, у Зведенівці Шаргородського району відчиняє свої двері нова школа, яку місцеві жителі чекали майже три десятиліття. Школу в селі почали зводити ще 27 років тому. Навчальний заклад у Зведенівці вдалось вивести зі стану довгобуду й добудувати завдяки спільним зусиллям Уряду, обласної і місцевої влади. До внутрішніх робіт були задіяні вчителі та батьківський колектив села.

Директор Зведенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шаргородського району Олена Свирида розповідає, що у 1988 році був закладений фундамент школи. Будівництво нового приміщення школи на Шаргородщині було розпочато 1991 року місцевим сільгоспформуванням, призупинено 1998 року. А у 2011 році за ініціативи обласного керівництва після численних звернень жителів села будівництво відновили.

Нині це – сучасний триповерховий заклад, розрахований на 144 учні, з великою спортивною залою, якої взагалі село ніколи не мало, актовою залою, кухнею, їдальнею, роздягальнями та вбиральнями. Приміщення оснащено протипожежною системою та системою відеонагляду. Зведенівська школа має свою енергозберігаючу твердопаливну котельню. Власними силами облаштували територію навколо школи. Також розпочато будівництво спортивного стадіону.

– Наші діти ніколи не знали, що таке спортивна зала, – розповіла директор Олена Свирида. – Навчалися раніше діти в п’яти різних старих приміщеннях з пічним опаленням. Їдальня була одна на усі корпуси.

Цього року до Зведенівської школи за концепцією Нової української школи йдуть 17 першокласників. Для них спеціально облаштували класну кімнату з ігровою зоною, що відповідає усім вимогам реформи.

Зведенівська школа входить до п’ятірки кращих у Шаргородському районі. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання – посіла друге місце в районному рейтингу.

 На відкриття довгобуду прибули керівники області, району, села та жителі Зведенівки. Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав усіх з введенням в експлуатацію довгоочікуваної школи.

– Цього року по всій Україні до старту навчального року відкривається 12 нових шкіл, три з яких у Вінницькій області, – зазначив у виступі Анатолій Олійник. – Це школи, будівництво яких тривало по 30 років. Переконаний, це є яскравим прикладом відродження України, незважаючи ні на що. Ми – нація нескорених. Вперед до нових знань та нових перспектив!

На завершення будівництва Зведенівської школи було виділено 11 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку. На святі було вручено також сертифікат на 320 тис. грн для облаштування математичного класу, сертифікат на придбання мультимедійного обладнання в класи гуманітарних предметів, оргтехніка, телевізор та ноутбуки. 

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 15:51
Оновлено: 31 серпня 2018 року, 16:00
Переглядів: 1137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація