Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Довгобуд у Зведенівці відчинив двері для 140 учнів Роздрукувати

Сьогодні, 31 серпня, у Зведенівці Шаргородського району відчиняє свої двері нова школа, яку місцеві жителі чекали майже три десятиліття. Школу в селі почали зводити ще 27 років тому. Навчальний заклад у Зведенівці вдалось вивести зі стану довгобуду й добудувати завдяки спільним зусиллям Уряду, обласної і місцевої влади. До внутрішніх робіт були задіяні вчителі та батьківський колектив села.

Директор Зведенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шаргородського району Олена Свирида розповідає, що у 1988 році був закладений фундамент школи. Будівництво нового приміщення школи на Шаргородщині було розпочато 1991 року місцевим сільгоспформуванням, призупинено 1998 року. А у 2011 році за ініціативи обласного керівництва після численних звернень жителів села будівництво відновили.

Нині це – сучасний триповерховий заклад, розрахований на 144 учні, з великою спортивною залою, якої взагалі село ніколи не мало, актовою залою, кухнею, їдальнею, роздягальнями та вбиральнями. Приміщення оснащено протипожежною системою та системою відеонагляду. Зведенівська школа має свою енергозберігаючу твердопаливну котельню. Власними силами облаштували територію навколо школи. Також розпочато будівництво спортивного стадіону.

– Наші діти ніколи не знали, що таке спортивна зала, – розповіла директор Олена Свирида. – Навчалися раніше діти в п’яти різних старих приміщеннях з пічним опаленням. Їдальня була одна на усі корпуси.

Цього року до Зведенівської школи за концепцією Нової української школи йдуть 17 першокласників. Для них спеціально облаштували класну кімнату з ігровою зоною, що відповідає усім вимогам реформи.

Зведенівська школа входить до п’ятірки кращих у Шаргородському районі. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання – посіла друге місце в районному рейтингу.

 На відкриття довгобуду прибули керівники області, району, села та жителі Зведенівки. Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав усіх з введенням в експлуатацію довгоочікуваної школи.

– Цього року по всій Україні до старту навчального року відкривається 12 нових шкіл, три з яких у Вінницькій області, – зазначив у виступі Анатолій Олійник. – Це школи, будівництво яких тривало по 30 років. Переконаний, це є яскравим прикладом відродження України, незважаючи ні на що. Ми – нація нескорених. Вперед до нових знань та нових перспектив!

На завершення будівництва Зведенівської школи було виділено 11 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку. На святі було вручено також сертифікат на 320 тис. грн для облаштування математичного класу, сертифікат на придбання мультимедійного обладнання в класи гуманітарних предметів, оргтехніка, телевізор та ноутбуки. 

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 15:51
Оновлено: 31 серпня 2018 року, 16:00
Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація