Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій Роздрукувати

Сьогодні, 23 лютого, під головуванням першого заступника Вінницької обласної Ради Щербаківської Людмили Михайлівни відбулось друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік.

        В роботі комісії взяли участь голови постійних комісій обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

        Керівник профільного департаменту соціальної  та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна надала інформацію щодо функціонування комунальних підприємств, характеристику та оцінку роботи керівників відповідних підпорядкованих установ.

        Під час другого засідання, комісія оцінювала роботу керівників закладів та установ галузі соціального захисту населення та керівників комунальних підприємств, звіт яких було перенесено. Зокрема, директора комунального підприємства «Спорткомплекс здоров’я» - Петренка О.Г. та директора комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Копача В.М. Робота вищезгаданих керівників підприємств спортивного спрямування була оцінена, як така, що відповідає вимогам. Разом з тим, звіт трьох керівників підприємств соціального спрямування Обертосюк Г.Д., Мельника В.В., Бондаря В.Ф. перенесено на наступне засідання комісії.

         Активну участь в роботі комісії взяли також депутати обласної Ради, висловлювали свої зауваження, ставили питання та побажання спрямовані на ефективнішу роботу комунальних підприємств.

Повернутись Створено: 23 лютого 2016 року, 18:02 Переглядів: 1076

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація