Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій Роздрукувати

Сьогодні, 23 лютого, під головуванням першого заступника Вінницької обласної Ради Щербаківської Людмили Михайлівни відбулось друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік.

        В роботі комісії взяли участь голови постійних комісій обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

        Керівник профільного департаменту соціальної  та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна надала інформацію щодо функціонування комунальних підприємств, характеристику та оцінку роботи керівників відповідних підпорядкованих установ.

        Під час другого засідання, комісія оцінювала роботу керівників закладів та установ галузі соціального захисту населення та керівників комунальних підприємств, звіт яких було перенесено. Зокрема, директора комунального підприємства «Спорткомплекс здоров’я» - Петренка О.Г. та директора комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Копача В.М. Робота вищезгаданих керівників підприємств спортивного спрямування була оцінена, як така, що відповідає вимогам. Разом з тим, звіт трьох керівників підприємств соціального спрямування Обертосюк Г.Д., Мельника В.В., Бондаря В.Ф. перенесено на наступне засідання комісії.

         Активну участь в роботі комісії взяли також депутати обласної Ради, висловлювали свої зауваження, ставили питання та побажання спрямовані на ефективнішу роботу комунальних підприємств.

Повернутись Створено: 23 лютого 2016 року, 18:02 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація