29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій Роздрукувати

Сьогодні, 23 лютого, під головуванням першого заступника Вінницької обласної Ради Щербаківської Людмили Михайлівни відбулось друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік.

        В роботі комісії взяли участь голови постійних комісій обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

        Керівник профільного департаменту соціальної  та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна надала інформацію щодо функціонування комунальних підприємств, характеристику та оцінку роботи керівників відповідних підпорядкованих установ.

        Під час другого засідання, комісія оцінювала роботу керівників закладів та установ галузі соціального захисту населення та керівників комунальних підприємств, звіт яких було перенесено. Зокрема, директора комунального підприємства «Спорткомплекс здоров’я» - Петренка О.Г. та директора комунального закладу «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Копача В.М. Робота вищезгаданих керівників підприємств спортивного спрямування була оцінена, як така, що відповідає вимогам. Разом з тим, звіт трьох керівників підприємств соціального спрямування Обертосюк Г.Д., Мельника В.В., Бондаря В.Ф. перенесено на наступне засідання комісії.

         Активну участь в роботі комісії взяли також депутати обласної Ради, висловлювали свої зауваження, ставили питання та побажання спрямовані на ефективнішу роботу комунальних підприємств.

Повернутись Створено: 23 лютого 2016 року, 18:02 Переглядів: 1198

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація