4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Два дні активного навчання для 25 підприємців за підтримки обласного бюджету Роздрукувати

Для 25 підприємців Вінниччини 16-17 жовтня відбувся дводенний тренінг «Як продавати дорожче, ніж у конкурентів і не втрачати прибутків». Організатором заходу виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві із Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку та Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020».

Протягом першого дня підприємці розглянули стратегії ціноутворення, методики дослідження своїх конкурентів та потреб покупця. Вчилися сегментувати ринок і застосовувати різні маркетингові інструменти у формуванні свого бренду. Під час ділової гри учасники практикувались у визначенні потреб покупців, підготовки унікальної пропозиції товару (послуги) для чотирьох бізнесів: інтернет магазин одягу, юридичні, розважальні послуги та виробництво екологічного морозива.

Другий день тренінгу був направлений на усвідомлення учасниками важливості інновацій та креативності для бізнесу, отримання практичних навичок під час роботи в групах над вправою: «Формуємо свою ціннісну пропозицію». На завершення тренінгу підприємці презентували результати спільної роботи.

Тренінг також сприяв комунікації та обміну досвідом між учасниками й налагодженню ділових контактів.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2018 року, 17:25 Переглядів: 447

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація