Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Два медичні комунальні заклади області мають нових керівників Роздрукувати

Сьогодні, 7 липня, в Департаменті охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новообраних керівників двох комунальних установ медичної галузі області.

Відтак, на 7-й черговій сесії 7-го скликання, що відбулася 30 червня 2016 року,  депутатами обласної Ради було прийнято рішення за №155 щодо призначення на посади ряду керівників комунальних установ.

Зокрема, шляхом укладення контрактного договору строком на 3 роки на місце керівника Центру перепідготовки працівників медичних установ призначено Ларису Борисівну Фурман, а на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи – Олега Анатолійовича Щеглова.

Нових керівників закладів трудовим колективам представив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Дмитрович розповів про новий порядок призначення керівників комунальних установ та  зазначив, що в області сформовано новий механізм стосовно призначення керівників комунальних установ, який дозволяє у цивілізований спосіб здійснити відбір керівників.

- Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів, - сказав Анатолій Дмитрович. – Для того, аби уникнути дискусій та зробити конкурс максимально прозорим, до конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Людмила Грабович подякувала Анатолію Дмитровичу за привітання та підтримку.

- Ми будемо робити все можливе, аби робота цих комунальних установ була якнайкращою, - сказала Людмила Олексіївна.   

Новопризначені керівники, в свою чергу, також подякували Департаменту охорони здоров’ю та Анатолій Дмитровичу за їх підтримку, довіру та пообіцяли виправдати всі сподівання.

Повернутись Створено: 7 липня 2016 року, 14:12 Переглядів: 1153

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація