11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Два медичні комунальні заклади області мають нових керівників Роздрукувати

Сьогодні, 7 липня, в Департаменті охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новообраних керівників двох комунальних установ медичної галузі області.

Відтак, на 7-й черговій сесії 7-го скликання, що відбулася 30 червня 2016 року,  депутатами обласної Ради було прийнято рішення за №155 щодо призначення на посади ряду керівників комунальних установ.

Зокрема, шляхом укладення контрактного договору строком на 3 роки на місце керівника Центру перепідготовки працівників медичних установ призначено Ларису Борисівну Фурман, а на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи – Олега Анатолійовича Щеглова.

Нових керівників закладів трудовим колективам представив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Дмитрович розповів про новий порядок призначення керівників комунальних установ та  зазначив, що в області сформовано новий механізм стосовно призначення керівників комунальних установ, який дозволяє у цивілізований спосіб здійснити відбір керівників.

- Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів, - сказав Анатолій Дмитрович. – Для того, аби уникнути дискусій та зробити конкурс максимально прозорим, до конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Людмила Грабович подякувала Анатолію Дмитровичу за привітання та підтримку.

- Ми будемо робити все можливе, аби робота цих комунальних установ була якнайкращою, - сказала Людмила Олексіївна.   

Новопризначені керівники, в свою чергу, також подякували Департаменту охорони здоров’ю та Анатолій Дмитровичу за їх підтримку, довіру та пообіцяли виправдати всі сподівання.

Повернутись Створено: 7 липня 2016 року, 14:12 Переглядів: 1183

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація