Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Два медичні комунальні заклади області мають нових керівників Роздрукувати

Сьогодні, 7 липня, в Департаменті охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новообраних керівників двох комунальних установ медичної галузі області.

Відтак, на 7-й черговій сесії 7-го скликання, що відбулася 30 червня 2016 року,  депутатами обласної Ради було прийнято рішення за №155 щодо призначення на посади ряду керівників комунальних установ.

Зокрема, шляхом укладення контрактного договору строком на 3 роки на місце керівника Центру перепідготовки працівників медичних установ призначено Ларису Борисівну Фурман, а на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи – Олега Анатолійовича Щеглова.

Нових керівників закладів трудовим колективам представив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Дмитрович розповів про новий порядок призначення керівників комунальних установ та  зазначив, що в області сформовано новий механізм стосовно призначення керівників комунальних установ, який дозволяє у цивілізований спосіб здійснити відбір керівників.

- Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів, - сказав Анатолій Дмитрович. – Для того, аби уникнути дискусій та зробити конкурс максимально прозорим, до конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Людмила Грабович подякувала Анатолію Дмитровичу за привітання та підтримку.

- Ми будемо робити все можливе, аби робота цих комунальних установ була якнайкращою, - сказала Людмила Олексіївна.   

Новопризначені керівники, в свою чергу, також подякували Департаменту охорони здоров’ю та Анатолій Дмитровичу за їх підтримку, довіру та пообіцяли виправдати всі сподівання.

Повернутись Створено: 7 липня 2016 року, 14:12 Переглядів: 1199

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація