Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Два медичні комунальні заклади області мають нових керівників Роздрукувати

Сьогодні, 7 липня, в Департаменті охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новообраних керівників двох комунальних установ медичної галузі області.

Відтак, на 7-й черговій сесії 7-го скликання, що відбулася 30 червня 2016 року,  депутатами обласної Ради було прийнято рішення за №155 щодо призначення на посади ряду керівників комунальних установ.

Зокрема, шляхом укладення контрактного договору строком на 3 роки на місце керівника Центру перепідготовки працівників медичних установ призначено Ларису Борисівну Фурман, а на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи – Олега Анатолійовича Щеглова.

Нових керівників закладів трудовим колективам представив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Дмитрович розповів про новий порядок призначення керівників комунальних установ та  зазначив, що в області сформовано новий механізм стосовно призначення керівників комунальних установ, який дозволяє у цивілізований спосіб здійснити відбір керівників.

- Робочою групою обласної Ради було розроблено порядок призначення керівників комунальних установ та закладів, - сказав Анатолій Дмитрович. – Для того, аби уникнути дискусій та зробити конкурс максимально прозорим, до конкурсної комісії було включено голів постійних комісій обласної Ради, представників профільних профспілок, представників трудових колективів, а також представників громадськості.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Людмила Грабович подякувала Анатолію Дмитровичу за привітання та підтримку.

- Ми будемо робити все можливе, аби робота цих комунальних установ була якнайкращою, - сказала Людмила Олексіївна.   

Новопризначені керівники, в свою чергу, також подякували Департаменту охорони здоров’ю та Анатолій Дмитровичу за їх підтримку, довіру та пообіцяли виправдати всі сподівання.

Повернутись Створено: 7 липня 2016 року, 14:12 Переглядів: 1285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація