Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Два срібла і бронза – ужинок могилів-подільських кікбоксерів СК «Спартак-Вацак» Роздрукувати

З 7 по 10 квітня в Броварах проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, де брали участь 1300 спортсменів з майже усіх областей України (окрім Чернігова та Криму). За сприяння мецената, депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака, місто Могилів-Подільський представляли бійці спортивного клубу «Спартак-Вацак».

Вихованці клубу «Спартак- Вацак» зібрали призовий ужинок, виборовши три нагороди чемпіонату. Бронзу завоював Денис Ільєв, срібні медалі здобули Євген Швець та Дмитро Житар.

Гарний результат продемонструвала збірна команда Вінниччини,  здобувши два третіх, п’ять других і два перших місць.

Як зауважив тренер могилів-подільських кікбоксерів Євген Вандьо, Чемпіонат України став серйозним випробуванням для наших бійців.

- Ситуація в області значно гірша, - зауважив Євген Вандьо. - До прикладу, нещодавно в Чемпіонаті Вінниччини, з 36-ти кращих кікбоксерів, через брак коштів, взяли участь лише 14. І це прикро. Для порівняння скажу, що із Донецької та Луганської областей, де тривають воєнні дії, прибуло по 80 та 60 бійців. Тобто, там кошти на участь спортсменів в змаганнях було знайдено.

Учасники змагань відзначили підтримку депутата Геннадія Вацака, який розуміє важливість участі вихованців клубу в змаганнях, адже саме так гартуються чемпіони.

Від Вінниччини також виступали спортсмени клубів «Патріот» (Вінниця) та «ДАО» (Бар).

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2016 року, 11:48 Переглядів: 1487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація