Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Два срібла і бронза – ужинок могилів-подільських кікбоксерів СК «Спартак-Вацак» Роздрукувати

З 7 по 10 квітня в Броварах проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, де брали участь 1300 спортсменів з майже усіх областей України (окрім Чернігова та Криму). За сприяння мецената, депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака, місто Могилів-Подільський представляли бійці спортивного клубу «Спартак-Вацак».

Вихованці клубу «Спартак- Вацак» зібрали призовий ужинок, виборовши три нагороди чемпіонату. Бронзу завоював Денис Ільєв, срібні медалі здобули Євген Швець та Дмитро Житар.

Гарний результат продемонструвала збірна команда Вінниччини,  здобувши два третіх, п’ять других і два перших місць.

Як зауважив тренер могилів-подільських кікбоксерів Євген Вандьо, Чемпіонат України став серйозним випробуванням для наших бійців.

- Ситуація в області значно гірша, - зауважив Євген Вандьо. - До прикладу, нещодавно в Чемпіонаті Вінниччини, з 36-ти кращих кікбоксерів, через брак коштів, взяли участь лише 14. І це прикро. Для порівняння скажу, що із Донецької та Луганської областей, де тривають воєнні дії, прибуло по 80 та 60 бійців. Тобто, там кошти на участь спортсменів в змаганнях було знайдено.

Учасники змагань відзначили підтримку депутата Геннадія Вацака, який розуміє важливість участі вихованців клубу в змаганнях, адже саме так гартуються чемпіони.

Від Вінниччини також виступали спортсмени клубів «Патріот» (Вінниця) та «ДАО» (Бар).

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2016 року, 11:48 Переглядів: 1387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація