Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Два творчих колективи обласної філармонії мають статус  «Академічний» Роздрукувати

Сьогодні, 20 жовтня, в приміщенні Вінницької обласної філармонії, відбулись урочисті збори колективу з нагоди 80-річчя утворення головної концертної організації області. Генеральний директор філармонії, засновник численних міжнародних, республіканських та обласних мистецьких проектів, заслужений працівник культури України Анатолій Левицький відкрив зібрання вітальним словом.

Участь у святі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови  – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Від імені голови та депутатів обласної Ради вітаю вас, шановний колективе, з 80-річчям. Обласна Рада завжди підтримує творчі починання та діяльність обласної філармонії. Приймаючи Єдину комплексу програму розвитку галузі  культури та духовного відродження у Вінницькій області, ми передбачили низку напрямів щодо фінансової допомоги організації. Представницька влада завжди опікуватиметься питаннями розвитку культури та, зокрема, обласної філармонії, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, вітаючи присутніх.

Також перед творчим колективом виступив заступник голови  – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович зачитала вітальну листівку, яка надійшла від Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана на адресу колективу.

Під час урочистостей подяки Міністерства культури України отримали артистка Академічного камерного оркестру Олена Воловик, головний директор оркестру Василь Журбенко, артистка-вокалістка Академічного камерного оркестру «Арката» Наталія Лановенко-Мельник, артист балету Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Кирило Олійник та соліст-інструменталіст ВІА «Експромт» Олег Прокопчук.

Крім того, керівництво області вручило Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради кращим солістам та артистам обласної філармонії, а начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський вручив подяки від управління.

Завтра, 21 жовтня, о 16.00 годині в обласній філармонії відбудеться святковий концерт, присвячений 80-річчю з дня утворення.

Повернутись Створено: 20 жовтня 2017 року, 16:07 Переглядів: 1120

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація