19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дві вінничанки отримали відзнаку Всеукраїнської премії «Жінка III-го тисячоліття» Роздрукувати

Лариса Білозір і Таїсія Дагдій - це вінничанки, які з-поміж інших 41-ї українки, представниць різних регіонів України, різноманітних професій, об'єднані прагненням реалізувати себе у доброчинних справах та волонтерстві, стали жінками III-го тисячоліття.

Лариса Білозір є депутатом Вінницької обласної Ради та очолює постійну комісію з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Вона також є головою благодійного фонду "Допомога онкохворим дітям" та директором з розвитку Громадської організації "Соціальний центр МХП". Завдяки її діяльності у галузі медицини, освіти, культури, спорту, а також активній участі у справах місцевого самоврядування вдалося досягти значних результатів та релізувати десятки соціальних проектів, які змогли відчути мешканці різних районів Вінничини. У багатьох селах були проведені заходи з благоустрою, поліпшена матеріальна база сільських шкіл, дитсадків та будинків культури, громади отримали можливість впроваджувати проекти з енергозбереження, мають кращий доступ до медичних послуг, можливості спортивного та культурного відпочинку.
Лариса Білозір, серед іншого, опікується проблемами захисту прав важкохворих дітей. Благодійний фонд "Допомога онкохворим дітям", який нині очолює пані Лариса, працює й надає реальну допомогу батькам та важкохворим діткам. Лариса Миколаївна є магістром з бізнес-адміністрування (освіту здобула в Брюсселі), а також кандидатом економічних наук.

- Для мене велика честь отримати цю знакову нагороду й велика відповідальність надалі підтримувати цей високий рівень довіри, - поділилася враженнями Лариса Білозір.  - Ця нагорода - заслуга й людей, які мене оточують, з якими ми працюємо разом,  які мені допомагають і розділяють всі успіхи та труднощі. Все більше переконуюсь, як важко та непросто нам, жінкам, працювати, і як багато можна зробити корисних справ у всіх сферах суспільного життя, змінюючи обличчя держави, коли є бажання та натхнення.

Нагороду отримала і багатодітна прийомна мати Таїсія Дагдій з міста Ладижина. Вона має 9 дітей, 7 з яких - прийомні. Старший син Максим, майстер спорту з академічного веслування, отримав дві вищі освіти, сьогодні захищає нашу державу в лавах Збройних сил України. Дочка навчається у Польщі. В Ладижині пані Таїсія веде також громадську діяльність. Зокрема, вона є волонтером Ладижинської міської організації Товариства Червоного Хреста України та волонтер місії "Мир Дому Вашому".

Серед нагороджених - також дружина Президента України Марина Порошенко, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, тренер Стелла Захарова, народна артистка України Вікторія Лук'янець, ведуча телеканалу 1+1 Соломія  Вітвіцька, паралімпійська чемпіонка 2016 року  Єлизавета Мерешко, телеведуча та бронзова призерка ІІ Чемпіонату світу з паракарате-2016 Уляна Пчолкіна, співачка  Тетяна Піскарьова, багаторазова паралімпійська чемпіонка Ольга Свідерська, молода поетеса Анастасія Дмитрук. 

Церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" проходить вдев'яте. За цей час були премію отримали близько 300 знакових для України жінок: Ада Роговцева, Катерина Амосова, Оксана Забужко, Руслана Лижичко, Ніна Матвієнко, Наталя та Ольга Сумські, Галина Герега, Оксана Байрак, Анна Безсонова, Лілія Подкопаєва, Алла Мазур, Соня Кошкіна, Юлія Литвиненко та багато інших.

Повернутись Створено: 14 листопада 2016 року, 14:29 Переглядів: 2048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація