Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ефективне використання комунального майна має бути фундаментом розвитку громад Роздрукувати

2 травня під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання робочої комісії з питань обліку та ефективності  використання комунального майна  спільної власності територіальних громад Вінницької області. Створення комісії стало одним із кроків у процесі перетворення управління спільної комунальної власності територіальних громад  Вінницької області у комунальне підприємство. Головна ідея якого – ефективне використання комунального майна.

– Необхідно навести порядок у об’єктах комунальної власності, і аби вони не висіли баластом, провести аудит й максимально вигідно використовувати їх для наповнення бюджетів територіальних громади області, – наголосив Анатолій Олійник. – На сайті обласної Ради  зареєстровані чотири проекти рішень: «Про реорганізацію управління спільної комунальної власності», «Про удосконалення управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області», «Про затвердження  порядку передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області» і «Про затвердження  порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області».  Ці проекти рішень будуть винесені на розгляд засідання чергової сесії обласної Ради. 

Начальник управління юридичного забезпечення Алла Олійник повідомила, що запропоновані проекти рішень приведені у відповідність до Закону України «Про оренду  державного і комунального майна», у якому йдеться, що площі    до 200 кв. м здає в оренду балансоутримувач, а понад 200 кв. м – орган управління майном.

Депутат обласної Ради, голова комісії з питань регулювання комунальної власності  та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію – договори оренди, які закінчуються впродовж наступних 3-6 місяців, надавати заздалегідь, аби члени очолюваної ними комісії могли ознайомитись з умовами  і орендними ставками.

Членами  робочої комісії було підтримана пропозиція заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка розробити порівняльну таблицю  наявного комунального майна станом на 2015  і  2019 роки.

Наступне засідання робочої комісії заплановане на 15 травня.

Повернутись Створено: 2 травня 2019 року, 17:31 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація