Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ефективність використання коштів обласного бюджету – у пріоритеті Роздрукувати

Під час низки робочих зустрічей, які пройшли 20 листопада, голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура з керівниками департаментів облдержадміністрації обговорено проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік».

– В контексті прийняття проекту рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» потрібно бути відповідальними перед собою і повинні чітко розуміти, що прозорість і ефективність використання коштів обласного бюджету має бути завжди на першому плані, – зазначив Геннадій Федорович. – На сьогоднішній день вносяться різного роду проекти рішень «Про Бюджетний регламент», під час розгляду яких виникають питання доцільності прийняття саме таких регламентів.

Проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» пройшов низки комісій обласної Ради і практично жоден депутат не поставив питань і не вніс правок до проекту рішення. Це говорить про те, що на сьогоднішній день, напевно, не прозорість використання коштів обласного бюджету ставилася за ціль, а певне політиканство.

Бюджетна комісія однозначно працює, і ми показуємо ефективність своєї роботи, провівши майже сто засідань постійної комісії.

Під час проведення наради-співбесіди з керівниками Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту цивільного захисту, управління з питань фізичної культури і спорту, управління культури та мистецтв ми розглянули питання ефективного використання коштів обласного бюджету по кодах програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, по поточних і капітальних видатках. З керівником  Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, зокрема, розглянули питання напрямів та дорожньої карти капітальних видатків та будівництва на 2019 рік, адже питання ефективності використання коштів обласного бюджету завжди повинно бути пріоритетом в сесійній залі і ніхто сьогодні не повинен маніпулювати політикою та громадськістю, – сказав на завершення Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 листопада 2018 року, 15:21 Переглядів: 508

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація