23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ефективність використання коштів обласного бюджету – у пріоритеті Роздрукувати

Під час низки робочих зустрічей, які пройшли 20 листопада, голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура з керівниками департаментів облдержадміністрації обговорено проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік».

– В контексті прийняття проекту рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» потрібно бути відповідальними перед собою і повинні чітко розуміти, що прозорість і ефективність використання коштів обласного бюджету має бути завжди на першому плані, – зазначив Геннадій Федорович. – На сьогоднішній день вносяться різного роду проекти рішень «Про Бюджетний регламент», під час розгляду яких виникають питання доцільності прийняття саме таких регламентів.

Проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» пройшов низки комісій обласної Ради і практично жоден депутат не поставив питань і не вніс правок до проекту рішення. Це говорить про те, що на сьогоднішній день, напевно, не прозорість використання коштів обласного бюджету ставилася за ціль, а певне політиканство.

Бюджетна комісія однозначно працює, і ми показуємо ефективність своєї роботи, провівши майже сто засідань постійної комісії.

Під час проведення наради-співбесіди з керівниками Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту цивільного захисту, управління з питань фізичної культури і спорту, управління культури та мистецтв ми розглянули питання ефективного використання коштів обласного бюджету по кодах програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, по поточних і капітальних видатках. З керівником  Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, зокрема, розглянули питання напрямів та дорожньої карти капітальних видатків та будівництва на 2019 рік, адже питання ефективності використання коштів обласного бюджету завжди повинно бути пріоритетом в сесійній залі і ніхто сьогодні не повинен маніпулювати політикою та громадськістю, – сказав на завершення Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 20 листопада 2018 року, 15:21 Переглядів: 468

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація