Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Екологічна комісія обговорила питання дотримання норм і стандартів питного водопостачання Роздрукувати

Під головуванням Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь перший  заступник начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  Ігор Осадчук, заступник начальника Головного управління  Держгеокадастру  у Вінницькій області Сергій Рябцун, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Савчук, начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Герус, заступник начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Раїса Півторак, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук та керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Члени комісії рекомендували внести на розгляд сесії обласної Ради проекти рішення  „Про встановлення зон санітарної охорони ділянки Скіфська Немирівського родовища питних підземних вод (свердловин № № 1/12, 2, 3, 5/2069, 6/2040, 8/2039)” ; „Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг „Щодо порушення Оператором ГРМ ПАТ «Вінницягаз» вимог постанови НКРЕКП від 23 листопада 2018 року, якою йому було прямо заборонено приводити об’єми природного газу до стандартних умов при здійсненні обліку природного газу, використаного побутовими споживачами ”, „Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 „Про Регламент Вінницької обласної Ради  7 скликання”.

Особливу увагу депутати зосередили на питанні дотримання норм і стандартів питного водопостачання в м. Вінниці.

– До мене, як до депутата обласної Ради, неодноразово звертаються громадяни з мікрорайонів Сабарів, Поділля, Свердловський масив зі скаргами стосовно смороду від стоків. Вони вимагають вжити заходів у вирішені цієї ситуації, тому вважаю, що реконструкція очисних споруд  надзвичайно актуальна, – говорить депутат обласної Ради Валерій Скрипченко.

На питання депутатів пояснення та інформацію надала заступник начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Раїса Півторак.

 

 

 

Комісія підтримала пропозицію щодо оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтного заказника «Костоління»  орієнтовною площею 25 га на території Баланівської сільської ради Бершадського району, без вилучення із користування ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Вкотре депутати обговорили питання про збереження П’ятничанського парку. Голова комісії дав відповідні доручення щодо підготовки звернень для більш детального вивчення ситуації.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 
 

Повернутись Створено: 16 вересня 2019 року, 15:59
Оновлено: 16 вересня 2019 року, 16:20
Переглядів: 507

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація