23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Екологічні проблеми обговорили під час виїзної наради в Мурованокуриловецькому районі Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль взяв участь у виїзній нараді в Мурованокуриловецькому районі з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Вона відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

Участь в засіданні також взяли депутати обласної Ради Геннадій Мазур, Андрій Поліщук, Дмитро Чаленко, а також керівники, директори обласних управлінь та департаментів облдержадміністрації. 

Про заходи щодо виконання положень Закону України «Про відходи» доповідав заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.

В ході своєї презентації Василь Миколайович проаналізував готовність населених пунктів області до роздільного збору твердих побутових відходів, їх переробки та захоронення відходів.

– Щорічно у Вінницькій області збирається та захоронюється на полігонах (сміттєзвалищах) понад 1,2-1,4  мільйони кубічних метрів відходів, – зауважив Василь Броварник. – Відповідно до звітних даних  2016 року,  найбільший річний обсяг  захоронених відходів  припадає на місто Вінницю  та становить 674 тисяч кубічних метрів, середній річний показник по районах області становить 17-20 тисяч кубічних метрів. Загальна кількість діючих полігонів (сміттєзвалищ) - 784, в більшості випадків вони не відповідають нормативним вимогам. Переважна більшість діючих сміттєзвалищ це сільські сміттєзвалища, обладнані без проектів, потребують поновлення обваловки, захисних лісонасаджень, під’їзних шляхів тощо. Утримання сміттєзвалищ здійснюється з порушенням технології  захоронення відходів та вимог екологічної та пожежної безпеки.

Василь Броварник зауважив, що у перспективі кожен район повинен мати районний сміттєсортувальний комплекс, а також працювати над економічно обґрунтованими тарифами на вивіз, сортування та переробку сміття.

З питанням стосовно виконання заходів Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки у Вінницькій області щодо підвищення рівня екологічної безпеки та припинення втрат біотичного та ландшафтного різноманіття виступив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

Виступаючи Микола Федорович прозвітував про роботу щодо відновлення парків - пам’яток садово-паркового мистецтва, яких на Вінниччині налічується 36.

 – Більшість парків потребують кваліфікованого системного догляду, оскільки 20 років поспіль  відновлювальні роботи не проводились зовсім, – зауважив Микола Ткачук. – На ці роботи виділялись мізерні кошти  і тільки у 2016-2017 роках профінансовано та освоєно 2 мільйони 542,8 тисяч гривень, які були в  основному використані на розчистку і відновлення пам’яток садово-паркового мистецтва, де зараз розміщені заклади освіти і охорони здоров’я.

Важливою темою обговорення під час виступу директора Департаменту  агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації, була тема поліпшення екологічного стану водних об’єктів – розчистці  ставків та русла річок, забезпечення екологічного нагляду за випадками розорювання окремими сільгоспвиробниками прибережних смуг, які мають становити не менше 25 м до самої води.

Микола Ткачук повідомив, що в результаті  впорядкування надання в оренду водних об’єктів Вінницької області та введення єдиних норм,  оренда на 20 років під 3% річних, за останній рік в чотири рази збільшило платежі до бюджету.

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 12:30 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація