Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Екологічні проблеми Вінниччини обговорювали на круглому столі Роздрукувати

У селекторній залі облдержадміністрації за участю заступника голови адміністрації Поліщука та першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського 12 квітня відбувся круглий стіл з проблем екологічного стану довкілля на тему „Вінниччина екологічна:проблеми та шляхи їх подолання”.

Захід був організований Вінницькою обласною радою.

Круглий стіл зібрав представників державних природоохоронних інституцій, влади, депутатського корпусу, науковців, студентського парламенту та громадських організацій.

Учасники «круглого столу» обговорили гострі проблеми екологічного стану Вінниччини.

Зокрема це стосується проблем сміттєзвалищ, перезатарення та вивезення на утилізацію непридатних пестицидів, неналежної динаміки зростання природно-заповідного фонду, відведення та погодження ділянок під заліснення.

Окрім цього учасники круглого столу поділились наболілим щодо стану охоронних зон джерел централізованого водопостачання, очистки криниць, природних джерел, прибережних захисних смуг.

Виступаючі наголошували також на проблемних питаннях утримання територій населених пунктів області у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування,запровадженні безперервної екологічної освіти молоді, та створенні умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

На завершення Ігор Кревський дав доручення звернутися в ряд департаментів, управлінь та служб щодо підготовки ними конкретних пропозицій для вирішення першочергових екологічних проблем області.

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 12:16 Переглядів: 2502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація