23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Екологічні проблеми Вінниччини обговорювали на круглому столі Роздрукувати

У селекторній залі облдержадміністрації за участю заступника голови адміністрації Поліщука та першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського 12 квітня відбувся круглий стіл з проблем екологічного стану довкілля на тему „Вінниччина екологічна:проблеми та шляхи їх подолання”.

Захід був організований Вінницькою обласною радою.

Круглий стіл зібрав представників державних природоохоронних інституцій, влади, депутатського корпусу, науковців, студентського парламенту та громадських організацій.

Учасники «круглого столу» обговорили гострі проблеми екологічного стану Вінниччини.

Зокрема це стосується проблем сміттєзвалищ, перезатарення та вивезення на утилізацію непридатних пестицидів, неналежної динаміки зростання природно-заповідного фонду, відведення та погодження ділянок під заліснення.

Окрім цього учасники круглого столу поділились наболілим щодо стану охоронних зон джерел централізованого водопостачання, очистки криниць, природних джерел, прибережних захисних смуг.

Виступаючі наголошували також на проблемних питаннях утримання територій населених пунктів області у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування,запровадженні безперервної екологічної освіти молоді, та створенні умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

На завершення Ігор Кревський дав доручення звернутися в ряд департаментів, управлінь та служб щодо підготовки ними конкретних пропозицій для вирішення першочергових екологічних проблем області.

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 12:16 Переглядів: 2385

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація