Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Екологічні проблеми Вінниччини обговорювали на круглому столі Роздрукувати

У селекторній залі облдержадміністрації за участю заступника голови адміністрації Поліщука та першого заступника голови обласної ради Ігоря Кревського 12 квітня відбувся круглий стіл з проблем екологічного стану довкілля на тему „Вінниччина екологічна:проблеми та шляхи їх подолання”.

Захід був організований Вінницькою обласною радою.

Круглий стіл зібрав представників державних природоохоронних інституцій, влади, депутатського корпусу, науковців, студентського парламенту та громадських організацій.

Учасники «круглого столу» обговорили гострі проблеми екологічного стану Вінниччини.

Зокрема це стосується проблем сміттєзвалищ, перезатарення та вивезення на утилізацію непридатних пестицидів, неналежної динаміки зростання природно-заповідного фонду, відведення та погодження ділянок під заліснення.

Окрім цього учасники круглого столу поділились наболілим щодо стану охоронних зон джерел централізованого водопостачання, очистки криниць, природних джерел, прибережних захисних смуг.

Виступаючі наголошували також на проблемних питаннях утримання територій населених пунктів області у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування,запровадженні безперервної екологічної освіти молоді, та створенні умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

На завершення Ігор Кревський дав доручення звернутися в ряд департаментів, управлінь та служб щодо підготовки ними конкретних пропозицій для вирішення першочергових екологічних проблем області.

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 12:16 Переглядів: 2867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація