Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Екологія Роздрукувати

Вінниччина представлена у Басейновій Раді Дністра

Заступник голови Вінницької обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Василь Черній, начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько та начальник Басейнового управління водними ресурсами річки Південний Буг Микола Коменчук обрані членами Басейнової Ради Дністра від Вінницької області.

Затвердження нового складу Ради відбулося під час її засідання, яке відбувалося 20-21 жовтня у м.Яремче Івано-Франківської області. Окрім представників Вінниччини у зібранні взяли участь також делегації із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та Одеської областей.
Основним питанням порядку денного засідання стало забезпечення покращення водного середовища у басейні Дністра, а саме: зменшення наслідків від паводків та запобігання погіршення якісного стану поверхневих водних об’єктів і аварійних забруднень.
– У Вінницькій області Дністер тече на території трьох районів. Повінь 2008 року показала, якими можуть бути наслідки, коли люди абсолютно не готові до такої стихії. Тому наше представництво у Басейновій Раді Дністра дозволить координувати план дій з іншими регіонами, на території яких протікає Дністер, і вносити свої пропозиції до загальної програми боротьби з паводками, – зауважив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Окрім того Басейнова Рада Дністра підбила підсумки своєї роботи за останні три роки, прозвітувала про виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020рр., затвердила «Концепцію створення Дністровського наукового навчально-виробничого полігону моделювання паводків» та підготувала проект Плану роботи Ради на 2012 рік.
Особливу увагу присутні приділили аналізу екологічних проблем Дністровського каньйону. Виходячи з цього, Рада вирішила ініціювати розробку міжнародного проекту «План управління річковим басейном Дністра» в рамках проектів ОБСЄ.


Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація