Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Екологія Роздрукувати

Вінниччина представлена у Басейновій Раді Дністра

Заступник голови Вінницької обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Василь Черній, начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько та начальник Басейнового управління водними ресурсами річки Південний Буг Микола Коменчук обрані членами Басейнової Ради Дністра від Вінницької області.

Затвердження нового складу Ради відбулося під час її засідання, яке відбувалося 20-21 жовтня у м.Яремче Івано-Франківської області. Окрім представників Вінниччини у зібранні взяли участь також делегації із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та Одеської областей.
Основним питанням порядку денного засідання стало забезпечення покращення водного середовища у басейні Дністра, а саме: зменшення наслідків від паводків та запобігання погіршення якісного стану поверхневих водних об’єктів і аварійних забруднень.
– У Вінницькій області Дністер тече на території трьох районів. Повінь 2008 року показала, якими можуть бути наслідки, коли люди абсолютно не готові до такої стихії. Тому наше представництво у Басейновій Раді Дністра дозволить координувати план дій з іншими регіонами, на території яких протікає Дністер, і вносити свої пропозиції до загальної програми боротьби з паводками, – зауважив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Окрім того Басейнова Рада Дністра підбила підсумки своєї роботи за останні три роки, прозвітувала про виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020рр., затвердила «Концепцію створення Дністровського наукового навчально-виробничого полігону моделювання паводків» та підготувала проект Плану роботи Ради на 2012 рік.
Особливу увагу присутні приділили аналізу екологічних проблем Дністровського каньйону. Виходячи з цього, Рада вирішила ініціювати розробку міжнародного проекту «План управління річковим басейном Дністра» в рамках проектів ОБСЄ.


Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація