Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Екологія Роздрукувати

Вінниччина представлена у Басейновій Раді Дністра

Заступник голови Вінницької обласної Ради Юрій Медведєв, заступник голови облдержадміністрації Василь Черній, начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області Володимир Крисько та начальник Басейнового управління водними ресурсами річки Південний Буг Микола Коменчук обрані членами Басейнової Ради Дністра від Вінницької області.

Затвердження нового складу Ради відбулося під час її засідання, яке відбувалося 20-21 жовтня у м.Яремче Івано-Франківської області. Окрім представників Вінниччини у зібранні взяли участь також делегації із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та Одеської областей.
Основним питанням порядку денного засідання стало забезпечення покращення водного середовища у басейні Дністра, а саме: зменшення наслідків від паводків та запобігання погіршення якісного стану поверхневих водних об’єктів і аварійних забруднень.
– У Вінницькій області Дністер тече на території трьох районів. Повінь 2008 року показала, якими можуть бути наслідки, коли люди абсолютно не готові до такої стихії. Тому наше представництво у Басейновій Раді Дністра дозволить координувати план дій з іншими регіонами, на території яких протікає Дністер, і вносити свої пропозиції до загальної програми боротьби з паводками, – зауважив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Окрім того Басейнова Рада Дністра підбила підсумки своєї роботи за останні три роки, прозвітувала про виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020рр., затвердила «Концепцію створення Дністровського наукового навчально-виробничого полігону моделювання паводків» та підготувала проект Плану роботи Ради на 2012 рік.
Особливу увагу присутні приділили аналізу екологічних проблем Дністровського каньйону. Виходячи з цього, Рада вирішила ініціювати розробку міжнародного проекту «План управління річковим басейном Дністра» в рамках проектів ОБСЄ.


Повернутись Створено: 24 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація