21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Екологія краю Роздрукувати

Сергій Татусяк посадив ліс

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 29 жовтня взяв участь в екологічній акції із саджання лісу у Калинівському районі. Захід було ініційовано й організовано Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Участь у висаджуванні дерев взяли також перший заступник голови облради Ігор Кревський та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Долучилися до акції й інші працівники виконавчих апаратів облради й ОДА, депутати облради, представники громадських організацій, студентська й учнівська молодь.
Як зауважив Сергій Татусяк, він як посадовець і як людина завжди готовий допомагати лісівникам у примножуванні лісових площ краю.
– Я народився і виріс у родині лісівника, тому для мене ця професія завжди була особливою, а робота лісівників – важливою і соціально значущою, – зазначив С.Татусяк.


Як повідомив начальник управлінням лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, дана осіння посадка є заключним етапом реалізації програми Міжнародного року лісів на Вінниччині. Він нагадав, що 2011 рік Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним роком лісів. Мета – привертання уваги громадськості до проблем збереження лісів, до їх раціонального використання та сталого розвитку. Це підтримала Україна і Вінниччина в тому числі.
Анатолій Бондар зазначив, що для висаджування нового лісу обрали такі породи дерев як дуб і сосна.
– У 2011 році на території області нами створено 1005 гектарів нових лісів та 650 гектарів захисних лісових насаджень. У 70-ті роки лісівники області створювали щорічно 3-4 тисячі гектарів нових лісів. Вийти на цифру – 5 тисяч – наше завдання, –зауважив А.Бондар.
Наступного року лісове господарство області планує чимало інших акцій, направлених на збереження і примноження лісових насаджень Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація