Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Екологія краю Роздрукувати

Сергій Татусяк посадив ліс

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 29 жовтня взяв участь в екологічній акції із саджання лісу у Калинівському районі. Захід було ініційовано й організовано Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Участь у висаджуванні дерев взяли також перший заступник голови облради Ігор Кревський та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Долучилися до акції й інші працівники виконавчих апаратів облради й ОДА, депутати облради, представники громадських організацій, студентська й учнівська молодь.
Як зауважив Сергій Татусяк, він як посадовець і як людина завжди готовий допомагати лісівникам у примножуванні лісових площ краю.
– Я народився і виріс у родині лісівника, тому для мене ця професія завжди була особливою, а робота лісівників – важливою і соціально значущою, – зазначив С.Татусяк.


Як повідомив начальник управлінням лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, дана осіння посадка є заключним етапом реалізації програми Міжнародного року лісів на Вінниччині. Він нагадав, що 2011 рік Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним роком лісів. Мета – привертання уваги громадськості до проблем збереження лісів, до їх раціонального використання та сталого розвитку. Це підтримала Україна і Вінниччина в тому числі.
Анатолій Бондар зазначив, що для висаджування нового лісу обрали такі породи дерев як дуб і сосна.
– У 2011 році на території області нами створено 1005 гектарів нових лісів та 650 гектарів захисних лісових насаджень. У 70-ті роки лісівники області створювали щорічно 3-4 тисячі гектарів нових лісів. Вийти на цифру – 5 тисяч – наше завдання, –зауважив А.Бондар.
Наступного року лісове господарство області планує чимало інших акцій, направлених на збереження і примноження лісових насаджень Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація