Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Екологія краю Роздрукувати

Сергій Татусяк посадив ліс

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 29 жовтня взяв участь в екологічній акції із саджання лісу у Калинівському районі. Захід було ініційовано й організовано Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Участь у висаджуванні дерев взяли також перший заступник голови облради Ігор Кревський та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Долучилися до акції й інші працівники виконавчих апаратів облради й ОДА, депутати облради, представники громадських організацій, студентська й учнівська молодь.
Як зауважив Сергій Татусяк, він як посадовець і як людина завжди готовий допомагати лісівникам у примножуванні лісових площ краю.
– Я народився і виріс у родині лісівника, тому для мене ця професія завжди була особливою, а робота лісівників – важливою і соціально значущою, – зазначив С.Татусяк.


Як повідомив начальник управлінням лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, дана осіння посадка є заключним етапом реалізації програми Міжнародного року лісів на Вінниччині. Він нагадав, що 2011 рік Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним роком лісів. Мета – привертання уваги громадськості до проблем збереження лісів, до їх раціонального використання та сталого розвитку. Це підтримала Україна і Вінниччина в тому числі.
Анатолій Бондар зазначив, що для висаджування нового лісу обрали такі породи дерев як дуб і сосна.
– У 2011 році на території області нами створено 1005 гектарів нових лісів та 650 гектарів захисних лісових насаджень. У 70-ті роки лісівники області створювали щорічно 3-4 тисячі гектарів нових лісів. Вийти на цифру – 5 тисяч – наше завдання, –зауважив А.Бондар.
Наступного року лісове господарство області планує чимало інших акцій, направлених на збереження і примноження лісових насаджень Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація