Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Екологія краю Роздрукувати

Сергій Татусяк посадив ліс

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 29 жовтня взяв участь в екологічній акції із саджання лісу у Калинівському районі. Захід було ініційовано й організовано Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Участь у висаджуванні дерев взяли також перший заступник голови облради Ігор Кревський та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.

Долучилися до акції й інші працівники виконавчих апаратів облради й ОДА, депутати облради, представники громадських організацій, студентська й учнівська молодь.
Як зауважив Сергій Татусяк, він як посадовець і як людина завжди готовий допомагати лісівникам у примножуванні лісових площ краю.
– Я народився і виріс у родині лісівника, тому для мене ця професія завжди була особливою, а робота лісівників – важливою і соціально значущою, – зазначив С.Татусяк.


Як повідомив начальник управлінням лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, дана осіння посадка є заключним етапом реалізації програми Міжнародного року лісів на Вінниччині. Він нагадав, що 2011 рік Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним роком лісів. Мета – привертання уваги громадськості до проблем збереження лісів, до їх раціонального використання та сталого розвитку. Це підтримала Україна і Вінниччина в тому числі.
Анатолій Бондар зазначив, що для висаджування нового лісу обрали такі породи дерев як дуб і сосна.
– У 2011 році на території області нами створено 1005 гектарів нових лісів та 650 гектарів захисних лісових насаджень. У 70-ті роки лісівники області створювали щорічно 3-4 тисячі гектарів нових лісів. Вийти на цифру – 5 тисяч – наше завдання, –зауважив А.Бондар.
Наступного року лісове господарство області планує чимало інших акцій, направлених на збереження і примноження лісових насаджень Вінниччини.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація