Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Екологія Роздрукувати

Держслужбовці заклали 2,6 га майбутнього лісу

6 квітня працівники обласної Ради та обласної державної адміністрації на чолі із Сергієм Татусяком та Миколою Джигою взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Задля реалізації акції, ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Товариства лісівників України, на Вінниччині було проведено Єдиний день посадки лісу.

Державні службовці висадили молодий ліс загальною площею 2,6 га на ділянці №10 в кварталі №1 Пултівського лісництва ДП "Вінницький лісгосп". Цю ділянку засадили дубом звичайним, грушею, черешнею лісовою, горіхом чорним – загалом висадили близько 4 тисяч штук посадкового матеріалу.
Голова обласної ради Сергій Татусяк повідомив, що у грудні минулого року депутатами прийнято «Обласну програму досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки».


– З обласного бюджету на реалізацію заходів у 2012 році в рамках програми виділено 600 тис. грн. Загалом програма реалізовуватиметься у два етапи: 2012 - 2016 роки – І-й етап, 2017 - 2025 роки – ІІ-й етап, – зазначив С.Татусяк.
Журналістам голова облради розповів, що за життя він посадив не один ліс, адже виріс у родині лісника.
– Як тільки зміг підносити копача (його ще називають «меч Колесова») – почав садити дерева. Батько цей процес жорстко контролював, тому за будь-яке порушення технології йому добре перепадало. У тих місцях, де колись садив ліс, сьогодні вже ростуть гарні і стрункі дерева, і це приємно, – поділився С.Татусяк.
Також до акції із заліснення на Вінниччині долучився головний консультант Управління зі зв’язків з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк.

 

Повернутись Створено: 9 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація