Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Екологія Роздрукувати

Держслужбовці заклали 2,6 га майбутнього лісу

6 квітня працівники обласної Ради та обласної державної адміністрації на чолі із Сергієм Татусяком та Миколою Джигою взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Задля реалізації акції, ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Товариства лісівників України, на Вінниччині було проведено Єдиний день посадки лісу.

Державні службовці висадили молодий ліс загальною площею 2,6 га на ділянці №10 в кварталі №1 Пултівського лісництва ДП "Вінницький лісгосп". Цю ділянку засадили дубом звичайним, грушею, черешнею лісовою, горіхом чорним – загалом висадили близько 4 тисяч штук посадкового матеріалу.
Голова обласної ради Сергій Татусяк повідомив, що у грудні минулого року депутатами прийнято «Обласну програму досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки».


– З обласного бюджету на реалізацію заходів у 2012 році в рамках програми виділено 600 тис. грн. Загалом програма реалізовуватиметься у два етапи: 2012 - 2016 роки – І-й етап, 2017 - 2025 роки – ІІ-й етап, – зазначив С.Татусяк.
Журналістам голова облради розповів, що за життя він посадив не один ліс, адже виріс у родині лісника.
– Як тільки зміг підносити копача (його ще називають «меч Колесова») – почав садити дерева. Батько цей процес жорстко контролював, тому за будь-яке порушення технології йому добре перепадало. У тих місцях, де колись садив ліс, сьогодні вже ростуть гарні і стрункі дерева, і це приємно, – поділився С.Татусяк.
Також до акції із заліснення на Вінниччині долучився головний консультант Управління зі зв’язків з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк.

 

Повернутись Створено: 9 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація