21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Екологія Роздрукувати

Держслужбовці заклали 2,6 га майбутнього лісу

6 квітня працівники обласної Ради та обласної державної адміністрації на чолі із Сергієм Татусяком та Миколою Джигою взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Задля реалізації акції, ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Товариства лісівників України, на Вінниччині було проведено Єдиний день посадки лісу.

Державні службовці висадили молодий ліс загальною площею 2,6 га на ділянці №10 в кварталі №1 Пултівського лісництва ДП "Вінницький лісгосп". Цю ділянку засадили дубом звичайним, грушею, черешнею лісовою, горіхом чорним – загалом висадили близько 4 тисяч штук посадкового матеріалу.
Голова обласної ради Сергій Татусяк повідомив, що у грудні минулого року депутатами прийнято «Обласну програму досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки».


– З обласного бюджету на реалізацію заходів у 2012 році в рамках програми виділено 600 тис. грн. Загалом програма реалізовуватиметься у два етапи: 2012 - 2016 роки – І-й етап, 2017 - 2025 роки – ІІ-й етап, – зазначив С.Татусяк.
Журналістам голова облради розповів, що за життя він посадив не один ліс, адже виріс у родині лісника.
– Як тільки зміг підносити копача (його ще називають «меч Колесова») – почав садити дерева. Батько цей процес жорстко контролював, тому за будь-яке порушення технології йому добре перепадало. У тих місцях, де колись садив ліс, сьогодні вже ростуть гарні і стрункі дерева, і це приємно, – поділився С.Татусяк.
Також до акції із заліснення на Вінниччині долучився головний консультант Управління зі зв’язків з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк.

 

Повернутись Створено: 9 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація