Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Екологія Роздрукувати

Держслужбовці заклали 2,6 га майбутнього лісу

6 квітня працівники обласної Ради та обласної державної адміністрації на чолі із Сергієм Татусяком та Миколою Джигою взяли участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Задля реалізації акції, ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Товариства лісівників України, на Вінниччині було проведено Єдиний день посадки лісу.

Державні службовці висадили молодий ліс загальною площею 2,6 га на ділянці №10 в кварталі №1 Пултівського лісництва ДП "Вінницький лісгосп". Цю ділянку засадили дубом звичайним, грушею, черешнею лісовою, горіхом чорним – загалом висадили близько 4 тисяч штук посадкового матеріалу.
Голова обласної ради Сергій Татусяк повідомив, що у грудні минулого року депутатами прийнято «Обласну програму досягнення оптимального рівня лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки».


– З обласного бюджету на реалізацію заходів у 2012 році в рамках програми виділено 600 тис. грн. Загалом програма реалізовуватиметься у два етапи: 2012 - 2016 роки – І-й етап, 2017 - 2025 роки – ІІ-й етап, – зазначив С.Татусяк.
Журналістам голова облради розповів, що за життя він посадив не один ліс, адже виріс у родині лісника.
– Як тільки зміг підносити копача (його ще називають «меч Колесова») – почав садити дерева. Батько цей процес жорстко контролював, тому за будь-яке порушення технології йому добре перепадало. У тих місцях, де колись садив ліс, сьогодні вже ростуть гарні і стрункі дерева, і це приємно, – поділився С.Татусяк.
Також до акції із заліснення на Вінниччині долучився головний консультант Управління зі зв’язків з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк.

 

Повернутись Створено: 9 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація