Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Експерт з Данії поділилась позитивним досвідом боротьби із корупцією з вінницькими депутатами Роздрукувати

На базі Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області проведено конференцію щодо актуальних питань подолання та упередження корупції в Україні. Семінар відбувся за сприяння учасників міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» та представника Королівства Данії Мішель Шліппе-Стефансен.  

Розпочав роботу конференції депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук.

До участі в засіданні також долучилися заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати облради Олександр Крученюк, Володимир Рубанський, Геннадій Мазур, Олексій Бородій, Людмила Щербаківська, Тетяна Редько, Григорій Зозуля, Михайло Повшедний, а також представники Національної поліції у Вінницькій області, представники Служби безпеки України, прокуратури, управління захисту економіки у Вінницькій області та  Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Представник Королівства Данії, магістр політичних наук університету міста Орхус, дослідник питань подолання політичної і корпоративної корупції, політичний асистент в посольстві Королівства Данії в Україні  Мішель Шліппе-Стефансен поділилася позитивним досвідом Королівства Данії щодо питань подолання корупції та захисту прав громадян та розповіла про програму SUA.

– Сьогодні не стоїть питання, яка корупція в Україні займає перше місце – мала чи велика, актуальним є проблема загрози національної безпеки держави, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – За даними міжнародної організації Transparency International Україна зайняла 131-е місце зі 176 країн. Наша держава зараз проходить шлях реформації, хоч і не все одразу вдається, але зміни відбуваються. З огляду на останні події, які є в Україні, помітно, що рух стосовно боротьби з корупцією в країні є. Зразковим, в питанні боротьби із корупцією, може бути Сінгапур, де практично побороли корупцію.

Також в ході засідання виступив Олександр Васильчук, який озвучив дані загальнонаціонального дослідження, що провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Опитування тривало з 18 вересня до 3 жовтня 2017 року. За результатами дослідження, на думку українців, найбільш корумповані органи це – суд, так вважають 52%; Верховна Рада, яка повинна приймати закони, що мають побороти корупцію, — 51%; прокуратура, яка має боротися з корупцією, — 45%; уряд — 43%; митниця — 39%; медичні установи — 39%. 

У сфері побутової корупції, згідно з дослідженням, лідирує медична галузь. Відносно найчастіше з цим явищем українці стикались й у вищих навчальних закладах, місцевих органах влади, школах.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:38 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація