21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Експерт з Данії поділилась позитивним досвідом боротьби із корупцією з вінницькими депутатами Роздрукувати

На базі Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області проведено конференцію щодо актуальних питань подолання та упередження корупції в Україні. Семінар відбувся за сприяння учасників міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» та представника Королівства Данії Мішель Шліппе-Стефансен.  

Розпочав роботу конференції депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук.

До участі в засіданні також долучилися заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати облради Олександр Крученюк, Володимир Рубанський, Геннадій Мазур, Олексій Бородій, Людмила Щербаківська, Тетяна Редько, Григорій Зозуля, Михайло Повшедний, а також представники Національної поліції у Вінницькій області, представники Служби безпеки України, прокуратури, управління захисту економіки у Вінницькій області та  Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Представник Королівства Данії, магістр політичних наук університету міста Орхус, дослідник питань подолання політичної і корпоративної корупції, політичний асистент в посольстві Королівства Данії в Україні  Мішель Шліппе-Стефансен поділилася позитивним досвідом Королівства Данії щодо питань подолання корупції та захисту прав громадян та розповіла про програму SUA.

– Сьогодні не стоїть питання, яка корупція в Україні займає перше місце – мала чи велика, актуальним є проблема загрози національної безпеки держави, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – За даними міжнародної організації Transparency International Україна зайняла 131-е місце зі 176 країн. Наша держава зараз проходить шлях реформації, хоч і не все одразу вдається, але зміни відбуваються. З огляду на останні події, які є в Україні, помітно, що рух стосовно боротьби з корупцією в країні є. Зразковим, в питанні боротьби із корупцією, може бути Сінгапур, де практично побороли корупцію.

Також в ході засідання виступив Олександр Васильчук, який озвучив дані загальнонаціонального дослідження, що провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Опитування тривало з 18 вересня до 3 жовтня 2017 року. За результатами дослідження, на думку українців, найбільш корумповані органи це – суд, так вважають 52%; Верховна Рада, яка повинна приймати закони, що мають побороти корупцію, — 51%; прокуратура, яка має боротися з корупцією, — 45%; уряд — 43%; митниця — 39%; медичні установи — 39%. 

У сфері побутової корупції, згідно з дослідженням, лідирує медична галузь. Відносно найчастіше з цим явищем українці стикались й у вищих навчальних закладах, місцевих органах влади, школах.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:38 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація