Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Експерт з Данії поділилась позитивним досвідом боротьби із корупцією з вінницькими депутатами Роздрукувати

На базі Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області проведено конференцію щодо актуальних питань подолання та упередження корупції в Україні. Семінар відбувся за сприяння учасників міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» та представника Королівства Данії Мішель Шліппе-Стефансен.  

Розпочав роботу конференції депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук.

До участі в засіданні також долучилися заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати облради Олександр Крученюк, Володимир Рубанський, Геннадій Мазур, Олексій Бородій, Людмила Щербаківська, Тетяна Редько, Григорій Зозуля, Михайло Повшедний, а також представники Національної поліції у Вінницькій області, представники Служби безпеки України, прокуратури, управління захисту економіки у Вінницькій області та  Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Представник Королівства Данії, магістр політичних наук університету міста Орхус, дослідник питань подолання політичної і корпоративної корупції, політичний асистент в посольстві Королівства Данії в Україні  Мішель Шліппе-Стефансен поділилася позитивним досвідом Королівства Данії щодо питань подолання корупції та захисту прав громадян та розповіла про програму SUA.

– Сьогодні не стоїть питання, яка корупція в Україні займає перше місце – мала чи велика, актуальним є проблема загрози національної безпеки держави, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – За даними міжнародної організації Transparency International Україна зайняла 131-е місце зі 176 країн. Наша держава зараз проходить шлях реформації, хоч і не все одразу вдається, але зміни відбуваються. З огляду на останні події, які є в Україні, помітно, що рух стосовно боротьби з корупцією в країні є. Зразковим, в питанні боротьби із корупцією, може бути Сінгапур, де практично побороли корупцію.

Також в ході засідання виступив Олександр Васильчук, який озвучив дані загальнонаціонального дослідження, що провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Опитування тривало з 18 вересня до 3 жовтня 2017 року. За результатами дослідження, на думку українців, найбільш корумповані органи це – суд, так вважають 52%; Верховна Рада, яка повинна приймати закони, що мають побороти корупцію, — 51%; прокуратура, яка має боротися з корупцією, — 45%; уряд — 43%; митниця — 39%; медичні установи — 39%. 

У сфері побутової корупції, згідно з дослідженням, лідирує медична галузь. Відносно найчастіше з цим явищем українці стикались й у вищих навчальних закладах, місцевих органах влади, школах.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:38 Переглядів: 724

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація