23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Експерт з Данії поділилась позитивним досвідом боротьби із корупцією з вінницькими депутатами Роздрукувати

На базі Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області проведено конференцію щодо актуальних питань подолання та упередження корупції в Україні. Семінар відбувся за сприяння учасників міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» та представника Королівства Данії Мішель Шліппе-Стефансен.  

Розпочав роботу конференції депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання обласної Ради «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук.

До участі в засіданні також долучилися заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати облради Олександр Крученюк, Володимир Рубанський, Геннадій Мазур, Олексій Бородій, Людмила Щербаківська, Тетяна Редько, Григорій Зозуля, Михайло Повшедний, а також представники Національної поліції у Вінницькій області, представники Служби безпеки України, прокуратури, управління захисту економіки у Вінницькій області та  Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Представник Королівства Данії, магістр політичних наук університету міста Орхус, дослідник питань подолання політичної і корпоративної корупції, політичний асистент в посольстві Королівства Данії в Україні  Мішель Шліппе-Стефансен поділилася позитивним досвідом Королівства Данії щодо питань подолання корупції та захисту прав громадян та розповіла про програму SUA.

– Сьогодні не стоїть питання, яка корупція в Україні займає перше місце – мала чи велика, актуальним є проблема загрози національної безпеки держави, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – За даними міжнародної організації Transparency International Україна зайняла 131-е місце зі 176 країн. Наша держава зараз проходить шлях реформації, хоч і не все одразу вдається, але зміни відбуваються. З огляду на останні події, які є в Україні, помітно, що рух стосовно боротьби з корупцією в країні є. Зразковим, в питанні боротьби із корупцією, може бути Сінгапур, де практично побороли корупцію.

Також в ході засідання виступив Олександр Васильчук, який озвучив дані загальнонаціонального дослідження, що провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Опитування тривало з 18 вересня до 3 жовтня 2017 року. За результатами дослідження, на думку українців, найбільш корумповані органи це – суд, так вважають 52%; Верховна Рада, яка повинна приймати закони, що мають побороти корупцію, — 51%; прокуратура, яка має боротися з корупцією, — 45%; уряд — 43%; митниця — 39%; медичні установи — 39%. 

У сфері побутової корупції, згідно з дослідженням, лідирує медична галузь. Відносно найчастіше з цим явищем українці стикались й у вищих навчальних закладах, місцевих органах влади, школах.

Повернутись Створено: 2 листопада 2017 року, 15:38 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація