Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Експерти обговорили правове забезпечення місцевої демократії в Україні Роздрукувати

11 листопада заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у засіданні робочої групи з питань місцевої демократії та самоорганізації населення Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Робоча група під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова розглянула проект Концепції модернізації системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії в Україні.

Запропонований проект Концепції має на меті визначення основних засад, напрямів та порядку модернізації існуючої системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії для підвищення її ефективності, сприяння місцевому розвитку за рахунок створення належних умов для участі членів територіальних громад в управлінні місцевими справами.

Учасники зібрання проаналізували також проект Закону України «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання», який визначає правові та організаційні засади, а також принципи проведення таких заходів, повноваження загальних зборів громади та конференції, порядок їх скликання та проведення, території в межах яких вони проводяться.

Під час засідання обговорювалися проекти типових положень «Про громадські слухання в місті (селі, селищі)», «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання в місті (селі, селищі)», «Про місцеві ініціативи в місті (селі, селищі)», які на думку членів робочої групи, потребують додаткового опрацювання, з урахуванням висловлених  пропозицій і зауважень.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 15:47 Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація