Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Експерти обговорили правове забезпечення місцевої демократії в Україні Роздрукувати

11 листопада заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у засіданні робочої групи з питань місцевої демократії та самоорганізації населення Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Робоча група під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова розглянула проект Концепції модернізації системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії в Україні.

Запропонований проект Концепції має на меті визначення основних засад, напрямів та порядку модернізації існуючої системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії для підвищення її ефективності, сприяння місцевому розвитку за рахунок створення належних умов для участі членів територіальних громад в управлінні місцевими справами.

Учасники зібрання проаналізували також проект Закону України «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання», який визначає правові та організаційні засади, а також принципи проведення таких заходів, повноваження загальних зборів громади та конференції, порядок їх скликання та проведення, території в межах яких вони проводяться.

Під час засідання обговорювалися проекти типових положень «Про громадські слухання в місті (селі, селищі)», «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання в місті (селі, селищі)», «Про місцеві ініціативи в місті (селі, селищі)», які на думку членів робочої групи, потребують додаткового опрацювання, з урахуванням висловлених  пропозицій і зауважень.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 15:47 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація