Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Експерти обговорили правове забезпечення місцевої демократії в Україні Роздрукувати

11 листопада заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь у засіданні робочої групи з питань місцевої демократії та самоорганізації населення Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Робоча група під головуванням Президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова розглянула проект Концепції модернізації системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії в Україні.

Запропонований проект Концепції має на меті визначення основних засад, напрямів та порядку модернізації існуючої системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії для підвищення її ефективності, сприяння місцевому розвитку за рахунок створення належних умов для участі членів територіальних громад в управлінні місцевими справами.

Учасники зібрання проаналізували також проект Закону України «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання», який визначає правові та організаційні засади, а також принципи проведення таких заходів, повноваження загальних зборів громади та конференції, порядок їх скликання та проведення, території в межах яких вони проводяться.

Під час засідання обговорювалися проекти типових положень «Про громадські слухання в місті (селі, селищі)», «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання в місті (селі, селищі)», «Про місцеві ініціативи в місті (селі, селищі)», які на думку членів робочої групи, потребують додаткового опрацювання, з урахуванням висловлених  пропозицій і зауважень.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 15:47 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація