Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Експертна рада обрала авторів, чиї твори видаватимуться коштом обласного бюджету Роздрукувати

Засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів відбулося 22 травня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

До участі у засіданні долучились заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Тетяна Редько, Людмила Станіславенко, Лариса Білозір, Жанна Дмитренко, Володимир Барцьось, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко зазначила, що місцевим письменникам для видання своїх творів необхідна фінансова підтримка з обласного бюджету.

У свою чергу, директор Департаменту, заступник голови експертної ради Світлана Василюк повідомила, що минулого року експертною радою з питань видання відібрано та видано 50 творів місцевих авторів на загальну суму мільйон гривень. 70 відсотків накладу книг безкоштовно передано для поповнення фондів шкільних та обласних бібліотек. Решта використовується для проведення презентацій, конференцій, ділових зустрічей, відзначення загальнодержавних свят, ювілейних і пам’ятних дат, обслуговування делегацій, репрезентації області в Україні та за кордоном, вручення переможцям змагань, конкурсів та олімпіад.

Відтак, цього року на розгляд експертної ради надано 63 твори місцевих авторів різних жанрів. Це проза, поезія, дитяча література, сатира та гумор, альбоми художніх робіт, краєзнавчі й методичні посібники, фотоальбоми та інша література.

Члени експертної ради шляхом голосування відібрали твори, видання яких здійснюватиметься коштом обласного бюджету.

Результати голосування  та рейтинг творів за кількістю набраних балів буде офіційно оголошено на наступному засіданні  експертної ради.

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 12:20 Переглядів: 330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація