Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Експертна рада обрала авторів, чиї твори видаватимуться коштом обласного бюджету Роздрукувати

Засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів відбулося 22 травня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

До участі у засіданні долучились заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Тетяна Редько, Людмила Станіславенко, Лариса Білозір, Жанна Дмитренко, Володимир Барцьось, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко зазначила, що місцевим письменникам для видання своїх творів необхідна фінансова підтримка з обласного бюджету.

У свою чергу, директор Департаменту, заступник голови експертної ради Світлана Василюк повідомила, що минулого року експертною радою з питань видання відібрано та видано 50 творів місцевих авторів на загальну суму мільйон гривень. 70 відсотків накладу книг безкоштовно передано для поповнення фондів шкільних та обласних бібліотек. Решта використовується для проведення презентацій, конференцій, ділових зустрічей, відзначення загальнодержавних свят, ювілейних і пам’ятних дат, обслуговування делегацій, репрезентації області в Україні та за кордоном, вручення переможцям змагань, конкурсів та олімпіад.

Відтак, цього року на розгляд експертної ради надано 63 твори місцевих авторів різних жанрів. Це проза, поезія, дитяча література, сатира та гумор, альбоми художніх робіт, краєзнавчі й методичні посібники, фотоальбоми та інша література.

Члени експертної ради шляхом голосування відібрали твори, видання яких здійснюватиметься коштом обласного бюджету.

Результати голосування  та рейтинг творів за кількістю набраних балів буде офіційно оголошено на наступному засіданні  експертної ради.

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 12:20 Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація