23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Експозицію «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» відкрили до роковин Голодомору Роздрукувати

У приміщенні обласної Ради розпочалось експонування історичної виставки «Україна 1932-1933. Геноцид голодом», приуроченої Дню пам'яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні Експозиція, розроблена Українським інститутом національної пам'яті спільно з Міністерством закордонних справ України та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», містить низку унікальних документів та світлин того часу, які є підтвердженням маловідомих фактів Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Експозиція в доступній формі висвітлює причини, перебіг та наслідки Голодомору, який став справжньою трагедією для українського народу.

Виставка деталізує історію Голодомору 1932-1933 років в Україні та пояснює, чому Голодомор є геноцидом, та чому світова спільнота визнає його, як «велику трагедію українського народу».

Представлені матеріали охоплюють майже століття, розповідаючи про передісторію Голодомору та його наслідки, які досі даються взнаки в українському суспільстві.

Виставка розпочинається інформацією про те, якою була Україна на початку ХХ століття, за 30 років до трагедії, і завершується відродженням пам’яті про Голодомор 1932-1933 років в Україні на сучасному етапі державотворення.

На одному зі стендів експозиції представлено архівні документи, які стосуються «Закону про 5 колосків», який запустив жахливий механізм знищення людей голодом.

Автори виставки вважають, що розповідати про Голодомор просто необхідно, адже навіть зараз людство не може тішити себе надією, що новітній Голодомор не повториться. Навпаки, ознаки геноцидів бачимо дедалі частіше у сучасному світі. Свідки злочину та історія Голодомору вчать, як діяти, щоб уникнути подібних злочинів та протистояти тим, хто їх планує.

Протягом грудня 2018 року – листопада 2019 року виставка «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» буде експонуватися в містах обласного значення та в районах області.

Нагадаємо, що в суботу, 24 листопада, відбудуться загальнодержавні жалобні заходи, приурочені 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. О 16:00 годині буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, після якої українці у всьому світі запалюватимуть свічки пам'яті, вшановуючи пам'ять жертв голодоморів в Україні.

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 10:41 Переглядів: 314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація