Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Енергетиків Вінниччини привітали із професійним святом Роздрукувати

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Тому, аби подякувати працівникам енергетичної галузі за їхню нелегку, але вкрай важливу для суспільства роботу, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали працівників ПАТ «Вінницяобленерго».

- Ми представляємо місцеве самоврядування, яке під час радянської системи мало багато відповідальності та повноважень, але не мало фінансування для вирішення тих проблем, які стосуються енергопостачання, - зазначив Анатолій Олійник. - Я глибоко переконаний, що в умовах децентралізації, і в першу чергу, фінансової, саме об’єднані територіальні громади будуть мати фінанси для того, щоб в спокійному режимі працювати, знаходити взаєморозуміння та рухатися далі.

Також Анатолій Дмитрович привітав всіх присутніх в залі із професійним святом, прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав всім Божого благословіння, достатку, сімейного благополуччя, радості й кращої долі.

Нагородження Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації відбулося в святково-урочистій атмосфері. Аби привітати працівників енергетики, на свято завітали вихованці підшефної Прибузької спеціальної школи- інтернату.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 12:26 Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація