Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Енергетиків Вінниччини привітали із професійним святом Роздрукувати

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Тому, аби подякувати працівникам енергетичної галузі за їхню нелегку, але вкрай важливу для суспільства роботу, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали працівників ПАТ «Вінницяобленерго».

- Ми представляємо місцеве самоврядування, яке під час радянської системи мало багато відповідальності та повноважень, але не мало фінансування для вирішення тих проблем, які стосуються енергопостачання, - зазначив Анатолій Олійник. - Я глибоко переконаний, що в умовах децентралізації, і в першу чергу, фінансової, саме об’єднані територіальні громади будуть мати фінанси для того, щоб в спокійному режимі працювати, знаходити взаєморозуміння та рухатися далі.

Також Анатолій Дмитрович привітав всіх присутніх в залі із професійним святом, прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав всім Божого благословіння, достатку, сімейного благополуччя, радості й кращої долі.

Нагородження Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації відбулося в святково-урочистій атмосфері. Аби привітати працівників енергетики, на свято завітали вихованці підшефної Прибузької спеціальної школи- інтернату.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 12:26 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація