Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Енергетиків Вінниччини привітали із професійним святом Роздрукувати

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Тому, аби подякувати працівникам енергетичної галузі за їхню нелегку, але вкрай важливу для суспільства роботу, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник привітали працівників ПАТ «Вінницяобленерго».

- Ми представляємо місцеве самоврядування, яке під час радянської системи мало багато відповідальності та повноважень, але не мало фінансування для вирішення тих проблем, які стосуються енергопостачання, - зазначив Анатолій Олійник. - Я глибоко переконаний, що в умовах децентралізації, і в першу чергу, фінансової, саме об’єднані територіальні громади будуть мати фінанси для того, щоб в спокійному режимі працювати, знаходити взаєморозуміння та рухатися далі.

Також Анатолій Дмитрович привітав всіх присутніх в залі із професійним святом, прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав всім Божого благословіння, достатку, сімейного благополуччя, радості й кращої долі.

Нагородження Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації відбулося в святково-урочистій атмосфері. Аби привітати працівників енергетики, на свято завітали вихованці підшефної Прибузької спеціальної школи- інтернату.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 12:26 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація